Nejde mi heslo

Dobrý den. Už léta spravuji náš web Pěveckého sboru města Vrbna pod Pradědem (psmv.wz.cz). Soubory jsem posílal přes Total Commander, kde jsem měl uložené přihlašovací údaje. Nedávno se mi nepodařilo se sem přihlásit, psalo to že mám špatné heslo. Bylo mi to divné, nic jsem neměnil. Zkusil jsem si tedy znovu zaslat heslo, ale adresu na kterou to poslal neznám. Náš web předtím spravovala jiná naše členka, ale ta žádný mail o změně hesla nedostala. Je možné změnit zasílání hesla na mou adresu jawet@seznam.cz ? Samozřejmě mě napadlo, že mi nemusíte věřit a heslo neposlat. Bylo by v tomto případě možné zaslat heslo na adresu našeho sbormistra, která je na webu přímo uvedena? Zde je adresa z webu http://psmv.wz.cz/kontakt.html - leos.sekanina@gmail.com
Případně prosím navrhněte jiné řešení, jinak tento web nebudeme moci spravovat a budeme tím pádem nuceni zřídit nový. Zálohu sice mám, ale nerad bych měnil zaběhnutou doménovou adresu :-(
Děkuji za pochopení
Dobrý den, změnil jsem Vám kontaktní e-mail na adresu sbormistra. Pokud by problém s přihlášením přetrvával, zkuste v FTP klientovi zapnout pasivní mód.
moc děkuji, už to frčí... :-)