FTP klient

Dobrý den, právě jsem obnovil účet (smazal a zase vytvořil), ale nejde se mi přihlásit na FTP přes FTP klienta, kde je problém? Vše zadávám správně.
Mě to taky stále nejde FTP Klient, proto už stránky ani již delší dobu neaktualizuji.
Neustále: 530 Login incorrect. Časem vše vymažu, nervy mám už v pr....
Chápu že zadara není nic pipi, ale .......
Používáte pasivní mód? Používáte správné údaje k připojení? Zkoušel jste si změnit heslo?
uživ.jméno + heslo mám stále stejné, na stránky https://www.webzdarma.cz/ se v pohodě přihlásím, jen přes FTP to nejde.
jen tak jsem to zkusil a dostal jsem se hned přes FTP na soustruh.borec.cz i na frezka.borec.cz. Nevím kde je tedy zakopaný pes, zda u poskytovatele sítě či kde nevím. Důležité je že to funguje, nastavení mám stále stejné.
opravdu máš zaškrtlý pasivní režim? a přihlašovací jméno a server: adresa tvých stránek, heslo: stejné jako když ses registroval, musí být zaškrtlý pasivní režim, mi to už funguje
Taky jsem měl stejný problém s FTP s Total Comanderem, nezaškrtnutý pasívní režim.
Bez něho se TC přihlásil, sice trochu pomalu a obtížně a chtěl port, ale soubory tam nebyly.
Zaškrtnul jsem a okamžité přihlášení.

Nelze přihlásit v FTP doménu borec.cz, ani v Total Commander, ani v Turbo client FTP. Co s tím???
Dobrý den, můžete nám napsat na podpora@webzdarma.cz s jakými údaji se přihlašujete (heslo nepíště)? prověříme to. Děkuji