Ohodnotte prosim moje 1. stránky...

Ahojik...tak po 3 dnech konečně stránky nějak vypadají.
Odkazy v galerii jsou zatim mimo provoz, protože nemám ještě fotky...
Prosím ohodnoťte stránky a popřípadě můžete napsat co zlepšit.
Díky
Pokud jsi opravdu ve 4. třídě ZŠ, tak jsou ty stránky dobré.
Ale k uspokojení náročného návštěvníka chybí ještě hodně.
Časem nejspíše přijdeš na to, že je třeba změnit všechno - zkus začít na http://www.jakpsatweb.cz/
dyž sem byl ve čvrtý třídě tak byl můj vrchol "počítačového" umění, že sem si nastavil ruskej digitální budík. Stejně v tý době tady žádný počítače nebyly.
Jinak bych doporučil změnit barvu odkazů z modré na nějakou jinou, páč proti tý černý to moc neni vidět.....jo a taky se mi líbí Historie...začíná to tak pěkně..."HistErie naší třídy se táhne hluboko.." hehe to se mi líbí...
Jelikož tam máš špatný kódování, jukla jsem do kódu a.... muhehehe :D Webzdarma by měl radost. Ale jinak je to děs a hrůza :)
Ale z toho si nic nedělej, zřejmě to děláš v editoru, takže kód tě nezajímá - to je pochopitelný. Akorát tu češtinu by to chtělo napravit.
Otevři si každý z těch html souborů v notepadu a mezi <head> a </head> vlož tohle:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
ty stránky sou celkově úplně šáhlý, nemluvě o iframech. Myslim, že nemáš o kódu ani páru... pfuj!

jinak ve vaší fotogalerii nemáš fotku My všitkni - ne že by neexistovala (možná jo) ale ty tam nemáš ani ten obrázek v tý stránce volženej.
no, žádná hlavička a co mě překvapilo, tak nemůžu hlasovat vícekrát i když jsem vůbec nehlasoval....
co ho strašíte nějakym KÓDEM...to je jako vyhrožovat permutacema dítěti co se naučilo počítat do 5ti. Já bych se zaměřil na grafickou stránku věci a kód bych řešil až nakonec.....japonec.........pitomec.......dlabanec.....
nakonec - japonec... Ty rýmuješ jak někdo mě velmi známý... Odkud ten rým máš?
Lauro...ptám se tě já, odkud máš ty ten angín?
Co je to angín?
Jo aha! :D
Laura umí...
No jo... ;)
http://neofighters.wz.cz/index.htm
No dekuju za rady...

Ty fotky tam zatim ani nejsou pac sem je ze spoluzaku jeste nevymlatila, a nejsem ve 4.B na zakladce, ale na osmiletym gymplu(sem jakoby v 9.)
Že seš taky z gypce, tak napíšu pár poznámek.

1) Máš to napsaný... no vlastně ty asi nevíš jak, ale tohle nikdo louskat nebude :-(

2) U tlačítek menu ti problikává vzadu bílé pozadí (nevím odkud, viz 1)

3) U rámce textu dej nějaký padding (nebo u textu margin). Je strašně nacpanej na kraj (prostě kapku odsaď - proboha ne mezerníkem).

4) Pěkné boční pozadí (dřevo)

5) Reklama - na stránkách jiných, než hlavní je celý obsahový blok stránky výš -> při přechodu to poskočí. Neváhal bych a nacpal reklamu všude dolů (tam stejně málokdo čte). Takhle je to moc rušivé.

6) Vzhled: docela pěkný, řekl bych až pěkný (subjektivní dojem - nekamenujte mě)

7) Pokud máš HODNĚ času, tak doporučuju jakpsatweb.cz .
Non_E: 6) Vzhled: docela pěkný, řekl bych až pěkný (subjektivní dojem - nekamenujte mě)

Já bych řekl, že až moc pěkný - opravdu moc - až docela (subjektivní dojem - klidně mě ukamenujte) :-)))
Dekuju...:o))