<b>úprava hostingu na doméně aktualne.cz</b>

<HTML>Tato informace se týká <b>pouze uživatelů v doméně aktualne.cz</b> (asi 2,5% z celkového počtu), ale vzhledem k tomu, že na spoustu adres ten můj e-mail nedorazí už jen z důvodu neaktuálních e-mailových adres, plných schránek atp., kopíruju to zároveň i sem:

Dobrý den,
vzhledem k prodeji domény aktualne.cz jsme tímto k 24.10.2005 nuceni upravit
poskytovaní hostingu Vašeho webu test.aktualne.cz. Vaše stránky budou po tomto
datu dostupné na nové adrese test.xf.cz (tato adresa funguje ale už nyní jako alias).
Na původní adrese Vašich stránek zůstane ještě po dobu 12ti měsíců přesměrování
na výše uvedenou (novou) adresu. Heslo na správu Vašeho webu zůstává stejné,
změní se ale tímto okamžikem Vaše uživatelské jméno a adresa FTP serveru na test.xf.cz.

Jako kompenzaci jsme pro Vás nachystali navýšení diskového prostoru zdarma na
dvojnásobek - tedy na 100 MB. Jistě ne každému se nová adresa v doméně xf.cz musí líbit, takže
budete mít zároveň v administraci Vašeho účtu možnost úplně změnit adresu Vašich stránek se
zachováním funkčnosti přesměrování.

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte nás prosím na podpora@webzdarma.cz, případně v diskusním
fóru.

Děkuji za pochopení

<i>(slovo "test" ve výše uvedeném textu nahraďte jménem vaší domény)</i></HTML>
Netýká se mě to, ale předpokládám správně, že se myslí do budoucna na to, aby si teď hned každej neregistroval doménu aktualne.cz (pokud to samozřejmě ještě lze) a tím využil dvojnásobného diskového prostoru. IMHO to jistě platí pro uživatele registrované k určitému datu, nebo se snad pletu?
<HTML>tyhle účty už cca měsíc registrovat nejdou</HTML>
>> tyhle účty už cca měsíc registrovat nejdou
Proto si nekteri stezovali, ze jim nejde registrovat domenu aktualne.cz :)
Hm... mail mi dorazil, ale nestihla jsem ho přečíst. Jen mi na mysli vytanula představa, jak měním jméno svých stránek na athos.borec.cz a neudělalo se mi z toho moc dobře...
Ale jak to teď čtu, 100 MB... :)
Éé, mám dotázek:
Když si změním doménu na nějakou úplně novou, dostanu těch 100MB? A musím přesouvat soubory z jednoho účtu na druhý?
Eventuelně, čistě teoreticky... je možné si těch 50 MB navíc nechat implantovat na jiný můj již existující web? :)
Tak jsem procházel administraci svého účtu a nikde jsem nenašel možnost změnit si doménu, přestože se o tom v mailu píše.

Kde najdu nějakou volbu?

Z čeho můžu vybírat?
<HTML>zmena adresy bude mozna od pristiho tydne (pote, co se doresi ten presun), pujde to zmenit na cokoliv volneho z nabizenych domen (tj. nejen domenu druheho radu, ale i to pred tim)

zaroven se omlouvam za kodovani utf-8 v puvodnim mailu, oproti mym predpokladum se najde dost postovnich klientu, kterym to dela problemy :-/</HTML>
Ach jo, mě zas nikdo neodpoví... :(
<HTML>Laura: pri trose cteni a premysleni by ses neptala na tak ... dotazy.

>>Když si změním doménu na nějakou úplně novou, dostanu těch 100MB?
ano

>>musím přesouvat soubory z jednoho účtu na druhý?
ne

>>je možné si těch 50 MB navíc nechat implantovat na jiný můj již existující web?
to nevim, ale imho 100% ne</HTML>
Žádný přesměrování nefunguje. To je v tahu .....
2J.Procházka: nevím jak tebe, ale mně to při napsání hcsokolov.aktualne.cz přesměrovalo na novou adresu s upozorněním, že byla změněna adresa.
jjj sorry. Chyba byla na mém přijímači :)
Kde je možnost změny přesměrování na jinou doménu?
Pátrám v administraci, abych si mohl změnit doménu, protože "xf " se mi moc nelíbí. A pátrám marně. Jak lze změnit doménu bez přesunování souborů a se zachováním 100 MB?

Díky!
Tak tak... já též :( Plus ještě další věci mě znepokojují... Spousta lidí má uložený linky na jinou než úvodní stránku, ti všichni mají smůlu? :-/
no moc jste me s tou zmenou nepotesily :-(
A komu jste prodaly domenu aktualne.cz ?
Prodali jí společnosti NetCentrum.
Přesměroval jsem si skype.xf.cz na skype.kvalitne.cz pomocí souboru .htaccess, porušil jsem tím něco? Mohu být penalizován? Doufám,že ne.
jak si změnim tu adresu, v administraci nic nevidim
<HTML>Jakub: nebylo to tam, ted uz to tam je - hned po prihlaseni

skype.aktualne.cz: to mas stejny web na dvou adresach? v tom pripade doporucuju jednu z nich zrusit</HTML>
prosim kdy-za jak dlouho po odkliknuti se projevi "zaskrtnute policko" automatickeho preskakovani uvodni stranky s informaci o zmene adresy ?
Zdravím Webzdarma

Rád bych se zeptal, jakým způsobem se projeví to, zda požadovaná doména je již obsazena, či nikoliv (administrační rozhraní).

Pokoušel jsem se změnit název, ale vždy se požadovaný název objeví v prvním políčku včetně domény II. řádu.

Z toho usuzuji, že došlo k nějaké chybě při registraci nového názvu.

Předem díky za odpověď.

Honza Rippl
A proč zrovna xf? Co to znamená?