problém s prihlásením do emailu

Zdravím. Mám problém sa všeobecne prihlásiť do emailu, jednoducho ma to nechce pustit, nech skúšam hociaké konto
Dobrý den,

zkusil jsem se přihlásit z administrace do Vaší e-mailové schránky a podařilo se. Kde je konkrétně problém?
ano skúšal z administrácie, nešlo to vtedy, ale teraz už áno. ospravedlnujem sa
Dobrý den,
je možné se do e-mailu přihlásit přímo přes stránku webmail.webzdarma.cz, nebo to je možné pouze skrz administraci?
Pokud je možné se přihlásit přes webmail..., jaké se zadává uživatelské jméno? Zkoušel jsem různé varianty z uživatelského jména pro administraci, ale nebyl jsem úspěšný, vždy jsem obdržel hlášku "Přihlášení selhalo". Přes administraci není s přihlášením žádný problém.
Díky
Dobrý den, uživatelské jméno je celá e-mailová adresa.
Takto se lze přihlásit pouze pokud máte možnost vytvořit si více schránek a nastavit u nich hesla (Premium)
Díky, tím je to jasné, používáme Zdarma. Já jen myslel, že když je u nastavení e-mailu napsáno "Vlastní schránku můžete vybírat pouze přes webové rozhraní http://webmail.webzdarma.cz.", že to půjde, že je pouze omezení na stahování zpráv pomocí POP / IMAP. Ale nevadí je to jen o jedno kliknutí navíc.