jak umístit moji stránku na web

Zdravím všechny.

Jsem tady začátečník a chci si založit svoji webovou stránku. Registrace domény a webhostingu mám již za sebou. Pustilo mne to k administraci mých stránek. Vyzkoušel jsem mail z "webzdarma rozhraní", ten mi chodí. Teď je přede mnou ale ten konečný krok, uložení a zprovoznění svých webových stránek, kvůli tomu podstupuji toto martýrium bez jakéhokoliv helpu. Ve MS Wordu jsem si vytvořil dokument "moje_stranky.DOCX" asi jak by měla moje stránka vypadat, i s obrázky. Poté jsem si tento soubor uložil jako webovou stránku "moje_stranky.htm" (aplikace MS Word to umožňuje). Získal jsem tím .htm soubor a také záložku "moje_stránky_soubory, kde jsou uloženy obrázky a další xml soubory z této webové stránky. Otázka zní, jak to dostat teď pomocí "správce" na web , aby to fungovalo.

Předem děkuji za info

Alex
Dobrý den,

html soubor si uložte jako index.html. Složku celou nahrajte na server. Doporučuji Vám k tomu použít přímo FTP klienta, ne webové rozhraní.
Dobrý den,
co myslíte tím "nahrajte na server"? Všechno mám, ale nikde jsem nenašel adresu, kam to mám nahrát..
Dobrý den,
viz https://www.webzdarma.cz/podpora/tag/44-ftp/145-jak-nahrat-web-pres-ftp