vyhledávač Google nenaleznou moji web stranku

Dobrý den.

Po zadání "aviation-engineering-consulting.cz" přímo do IE nebo Google Chrome se mi otevře moje webová stránky. Ale když si zadám do vyhledávače klíčová slova, nebo přímo název stránky, tak nic nenajde. Do souboru index.html jsem zadal pomocí WisWig editoru meta-data "klíčová slova", abych pomohl vyhledávači identifikovat moji stránku. Přesto, když tam zadám i přímo název své stránky, tak to Google nenajde. V čem je problém?

Děkuji.

Alex
Podívej se, jak vyhledávače fungují, to odpoví i na tvůj dotaz: http://www.jakpsatweb.cz/vyhledavace.html
Ale protože si nejsem jistý, jestli výše zmíněný odkaz obsahuje všecho potřebné, tak tři drobnosti, které je třeba mít na paměti:
a) Aby vyhledávač stránku mohl najít, musí ji mít první ve svém indexu.
b) Stránka se do indexu vyhledávače dostane tak, že ji "navštíví" robot od vyledávače, který ten index buduje.
c) Aby robot stránku vůbec našel, musí na ní vést odkaz z nějaké jiné stránky, kterou už vyhledávač/robot zná.
A ešte to najdôležitejšie: i po pridaní stránky do indexácie (manuálne, alebo botom pomocou odkazu z inej stránky) sa stránka vo vyhľadávaní neprejaví hneď, môže to trvať kľudne i mesiac. Následne i po jej pridaní nečakajte že ju nájdete na prvej stránke vyhľadávania, možno bude až na nejakej stej.