Aktivační mail nepřišel

Dobrý den, píše mi to tohle.

Požadavek na instalaci Wordpresu na vaši doménu steeldartsprerov.czweb.org byl úspěšně přijat. Po instalaci obdržíte e-mail se všemi informacemi, které potřebujete proto, aby jste blog začali používat. Instalace trvá zhruba 30 minut.

Ale už to je přes dvě hodiny a aktivační mail nikde. Pro jistotu jsem to po hodině zkusil prokliknout znovu, ale stále nic nepřichází...

Neposíláte ten aktivační mail na jinou adresu? Řešil jem s vámi změnu mailu pro obnovu hesla. Neposílá vám to systém na ten starej nedostupnej mail? Můj mail je el.......um.cz

Díky, Dan
Dobrý den, vidím nějaké emaily odeslané dnes v ranních hodinách. Je tedy vše v pořádku?
Dobrý den,

e-mail byste již měli obdržet, Wordpress je nyní na stránkách nainstalovaný. Za prodlevu se omlouváme.
Díky, už to asi jede. Je potřeba instalovat ještě něco? Viděl jsem nějaká videa o instalaci mysql a pod. Moc tomu nerozumím, ale s googlem za zády se leccos naučím...
Dobrý den,
naše rychlá intalace Wordpress již nevyžaqduje další nastavování. Po obdržení přístupových údajů do administrace můžete začít tvořit Vaší webovou stránku.
Dobrý večer. Email mi stále nepřišel abych si mohl stáhnout wordpress.. Prosím o opravu .. Děkuji
Nedávno ste prepli stránku z blogu na klasický webhosting. Prosím vydržte minimálne 2 až 12 hodín od tohoto prepnutia a následne spustite inštaláciu WP znovu.