Chýbajúci element na stránke

Zdravím,
robím školský projekt a registroval si u vás stránku: pcshop.webz.cz
Mám problém že v strede by mal byť <div> ktorý v sebe obsahuje javascript s autoslidom a obrázkami. Obrázky mám uploadnuté na FTP, lokálne mi slideshow ukazuje aj funguje ale tuto chýba celý <div>.
Čo s tým ?
Ak daný div chýba, uploadujte na FTP novo upravený súbor kde je tento div obsiahnutý.
Nepochopili sme sa,
ten div tam je odzačiatku v indexe. Ale na vašom hostingu mi ho nezobrazuje, ale localne mi ho zobrazuje. Pozrite si zdroják indexu mojej stránky cez prehliadač a uvidíte že pod hlavným menu by mal byť ďalší div s javascriptom.
Dobrý den,

slider na Vašich stránkách vidím. Zkuste si obnovit stránku pomocí Ctrl+Shift+R nebo Ctrl+F5.
I tak mi ho neukazuje. Spýtal som sa kamaráta a aj jemu to neukazuje i po refreshnutí cache.
Je môj problém riešení alebo je preventívne ignorovaný ? Nechcem nikoho uraziť ale na fóre som jediný čo sa tu v poslednom čase dačo pýtal...
Dobrý den,

jak jsem psal, nevidím na Vašich stránkách problém. Vzhledem k tomu, že máte nastavené div ID "reklama" si prosím zkontrolujte, zda Vám div neschovává nějaký plugin pro blokování reklamy.
Bolo to AddBlockom. Premenoval som id reklama a už to ukazuje aj mne.
Ďakujem za pomoc