HTML výstup - kontrola velikosti

Dobrý den, už nejednou se mi stalo, že mi WZ odstavilo doménu kvůli výstupu html přes 5mb.
Dá se nějak kontrolovat výstup abych předešel odstavení ?
Dobrý den,

pokud jde o statický soubor, stačí se podívat na jeho velikost a zajistit, aby byl menší než 5MB.

Pokud jde o skript, lze velikost vygenerovaného HTML zobrazit v prohlížeči skrze vývojářské nástroje.
Dobrý den,
jde o scripty. Můžete mi poradit o jaké nástroje de?
Dobrý den, např. v Chrome je to Ctrl+Shift+i, zde lze zobrazit velikost odpovědi jednotlivých požadavků.
Dobrý den, tento nástroj měří velikost až po inicializaci. Takže je to až po tom co mi WZ zablokuje doménu.
JE možné nějak měřit velikost výstupu ještě před odesláním? Třeba pomocí funkcí php?

Momentálně zkouším funkci ob_start(). Snad to pomuze.
@growupstudio.cz: Chopin tou předchozí radou měl samozřejmě na mysli použití při lokálním vývoji ;-)

Kontrolovat velikost výstupu uvnitř skriptu při runtime je nesmysl. A neefektivní snaha o obcházení kontroly/detekce přetěujících skriptů. Správný postup je upravit skript tak, aby nikdy negeneroval nesmyslně velký výstup! (A ne kontrolovat, jestli náhodou nedosáhl nějakého limitu..)
Freeze: Doma samozřejmě používám lokální testování, ale často používám různé terminály a né každý má nainstalovaný xamp. Navíc, opakuji, že se jedná o testování a to občas zahrne i chybu ve scriptu. A za další, každá ochrana aplikace vždy zvyšuje kvalitu.
A určitě by takový script který by kontrolval velikost výstupu ocenilo spousty uživatelů i podpora WZ která musí často odklikávat odstavení domeny...
Jestli to chápu správně tak není možné kontrolovat velikost výstupu?
Možné to je. Jeden zo spôsobov je že skriptom vygenerujete obsah a uložíte ho ako súbor na hostingu ktorý následne overíte veľkostne pomocou php funkcie a ak bude spĺňať vaše podmienky ho odošlete návštevníkovi.
Teddie: Děkuji za konstruktivní řešení, zkusím to nějak vykoumat, ale bojím se, že když se script zacyklí tak při generování bude moje doména zatěžovat procesory wz a dojde opět k odstavení...

Budu muset nějak vykoumat přenosný XAMP a prostě všude kde budu pracovat ho používat live...

Děkuji všem zůčastněným za rady! :)
@growupstudio.cz: Netuším, co tvoje skripty dělají ani jak jsou napsané.. ale jestli hrozí, že se zacyklí, tak jsou napsané špatně ;-)