Nejde mi FTP

Mam FTP přes Commander u jednoho účtu nejde u jinejch co mam jde v pohodě...
Když chci něco nahrát napíše spojení se přerušilo ale je stále připojen. A když chci něco změnit ve zdrojáku načte se a když to uložim tak to taky nejde uložit...
Snad mě chápete :)
Díky za rady
<HTML>překročená kvota</HTML>
Nam tiez nejde wz.cz FTP. CO znamena ta prekrocena kotva ?
LOL
není to kotva ale kvóta, neboli quota. Jinými slovy - přidelěný prostor 50 MB je zaplněn. Více viz http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?27
Mě to taky nejde, v totalu mi to píše: Časový limit spojení vypršel.
Co s tím?
jak to mám udělat aby mi šel ftp soubor? já chci dát na web celou složku ne po jednom souboru, v té složce je jich asi 30 a to mě nebaví...
pls poraďte
předem dik
lofas: nechapu. zkus faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp treba to pomuze
Nejednodušý způsob je asi takovej, že pustí IE a napíšeš: ftp://tvoje stránka, v tvém případě: ftp://djlofas.wz.cz
pak se tě to zeptá na heslo a máš to.
Ja pouzivam na prenod dat pres FTP program FTPort Client. Je zdarma a cesky. Pojednoduchem nastaveni pristupoveho jmena a hesla se pripoji na servr stisknutim jedineho tlacitka a souboru de kopirovat kolik kdo chce.. ja sem tim kopiroval cely svuj web naraz..(1242 souboru a 76 slozek celkem o velokosti 39Mb) a bez nejmensiho problemu.. ;)
Jestli chcete tak si ho stahnete na adrese: http://www.slunecnice.cz/product/IW-FTPort-Client/?SID=9086EA7662D526E0D4D99ABA6A360858
Vrele doporucuju... :)
to rellik - ten program nechapu, porad to pise "Vzdálený systém odmítl přihlásit uživatele. Spojení bylo neúspěšné!"
uz mi to de
V nastaveni "F10" Zmenit na zalozce FTP Protokol Heslo a Anonimni konto (vase uzivatelske jmeno) Pak to de.. i kdyz nekdy to nejde pripojit napoprve... ale staci mackat tlacitko "jdi" dokud se to nepripoji.. ;)
Rellik - jo, uz to funguje
Musel nechat formátovat disk.Na vebzdarma se přihlásím,ale nemůžu se dostat do správce souborů.Hlásí,že stránku nelze najít.Přes FTP ani přes Total Commander to nejde vůbec přihlásit (Total hlásí chybu 530).Asi někde něco msím nastavit,ale nevím kde.Kdo poradí..díky
Už jsem to odstranil.Měl jsem špatně nastaven Fiewall.