aktivační email

Dobrý den,
včera večer jsem registroval novou doménu (pokus.borec.cz), ale stále mi nepřišel aktivační email - koukal jsem, ani ve spamu není. Můj email jest kotek.tomas@gmail.com.

Děkuji moc za pomoc

TK
Aktivačný email som vám znovu poslal zo systému. V prípade že email nedorazí ani tentokrát, prosím kontaktujte nás na podpora@webzdarma.cz
Dobrý den,

mám ten stejný problém. Stránky jsem založila před několika hodinami a nepřišlo mi také nic. Stránky: lelevorisek.wz.cz a email lelevorisek@gmail.com.

Děkuji
Aktivačný email som znovu preposlal, prekontrolujte si i adresár SPAM. Je možné že email skončil práve tam.
dobrý den,

stranka pier.kvalitne.cz mi jede když ji napíšu ale nechce přes qr kod hlasilo to že není aktivace, najde ale neotevře dík petr k
Aký QR kód máte na mysli?
Dobrý den, registroval sem si domenu www.antiviry.wz.cz, bohužel mi nepřišel aktivační email na kavale@email.cz, prosím o pomoc, děkuji
u uvedenej domény je uvedený email končiaci seznam.cz nikoliv email.cz
Dobrý den, registroval jsem domeny www.taxidacice.euweb.cz a www.taxidacice.kvalitne.cz, ale bohužel mi nepřišel aktivační email na ihost@seznam.cz děkuji za odpověď.
Dobrý den, nechal jsem vám znovu zaslat aktivační emaily. Podívejte se i do složky SPAM / Nevyžádaná pošta.
Omlouvám se, ale také mi nic nepřišlo.
Přeposlal jsem vám aktivačný email na email uveden u registrace který máte na doméne quick.cz - překontrolujte si adresář SPAM / Nevyžádaná pošta.
Bohužel nic mi nepřišlo. Ve SPAMu také nic a pošta je zaplněná pouze 10%.
Pro jistotu znovu přidám mejl : crugeo@quick.cz
Možná jsem se překlikl.
Děkuji
Dobrý den, email máme v systému správně. Email sem přeposlal znovu. Pokud Vám nepřijde, prosím napíšte na podpora@webzdarma.cz a administrátoři prověří odpověď vašeho email serveru. Je možné že z nějakého důvodu quick emaily odmítá.
Je to divné. Nic nepřišlo a to mám ze včerejška 5 nových mejlů. Dnes jsem si poslal mejl a došel v pořádku.
Prosím napíšte na podpora@webzdarma.cz a administrátoři prověří proč k doručení nedošlo. Děkuji
Dobrý deň, kedysi som mal účet na doménu stareflase.wz.sk no zabudol som heslo pri obnove hesla píše, že email nebol aktivovaný mohli by ste mi prosím poslať aktivačný email znovu?
Ďakujem
Dobrý den, zaslal jsem vám aktivační email.
@Teddie veľmi pekne ďakujem už to funguje :)
Zdravím, tiež mám rovnaký problém. Doménu som si registroval zhruba pred 3 hodinami a stále nič.
Doména: ryuusubs.wz.sk
Mail: sanji@centrum.sk
Dobrý den, servery centrumu mají v posledné dni problémy a neumí přijímat emaily (myslí si že cílová email schránka neexistuje). Aktivační email jsem vám znovu zaslal.
Zdravím, opäť nič neprišlo. Dala by sa keď tak doména zmazať? Zaregistrujem si ju znova, tentokrát na gmail, nech sa vyhnem problémom do budúcna.
Tak beriem späť, mail nakoniec dorazil. Vďaka. :)
Aaaa beriem opäť beriem späť. Keď kliknem na "Aktivovať účet", vyhodí mi to chybu "Aktivace účtu neproběhla úspěšně".
Iba by som rád doplnil, že všetko už je v poriadku. Ďakujem moc za pomoc. :)