upload z webu

zkousim na webu nastroj pro upload souboru, ale píše mi to chybu:
Warning: open_basedir restriction in effect. in /2nd/fw/danik.webzdarma.cz/files/upload.php on line 2
nevíte, jak to zprovoznit? adresar DATA ma atributy 777, dekuji za odpoved, danik

UPLOAD.HTM:
<body>
<form action="upload.php" method="post" enctype="multipart/form-data">
Soubor: <input type="file" name="soubor" size="30" alt="soubor">
<input type="submit" name="upload" value="Upload" alt="upload">
</form>
</BODY>

UPLOAD.PHP:
<?
if (copy ($soubor, "data/$soubor_name")) {
echo 'Soubor: ',$soubor_name,' (',$soubor_size,'kB - ',$soubor_type,') byl úspěšně uploudován na server...';
}else{
echo "Nastala chyba !!!";
}
?>

Nevím co to znamená, ale názvy proměn se my jaksi nelíbí. Řek bych, že to je nesmysl, aby proměnná $soubor_name(_size,_type) dávala informace o souboru.
Jestli je to dobře, budiž.

Jinak kde je uložen adresář "data". Podle adresy a skriptu by měl být adresář uložen
v "danik.webzdarma.cz/files/data", jestli tak není, tak je chyba v umístění adresáře.
viz php manual -- toto funguje

zdrojak se zda v pohode, zadne chyby jsem si nevsiml, zkousel jsem to a vypada to ze to funguje, mozna jsem neco prehledl
viz php manual -- toto funguje

zdrojak se zda v pohode, zadne chyby jsem si nevsiml, zkousel jsem to a vypada to ze to funguje, mozna jsem neco prehledl
Sorry. Kouknul jsem se do knížky a ono to tam fakt je.

Takže zbývá to druhé - umístění adresáře. Zkus zkopírovat soubor do stejného adresáře jako soubor upload.php, tedy "copy ($soubor, $soubor_name)". Jinak nevím.