Odstavená doména

Dobrý den, z nějakého důvodu mi byla odstavena doména a na mail mi od Vás nic nepřišlo... nicméně tuším že by to mohlo být z jednoho z těchto 2 důvodů
1. Reklama.... na svou ůvodní stránku jsem dal automatický redirect aniž bych si uvědomil, že tam má být reklama
2. chyba v PHP -> nekonečný errorový cyklus - ale to už včera bylo opravené a jistě Vám request neběží nekonečně dlouho.... takže už by měl být dávno killnutý

pokud je to kuli něčemu jinému, tak mi to prosím napište sem, pokud je to ten první důvod, tak až si toto přečtete, už bude vyřešený

Předem děkuji za odpověď / za odblokování stránky, je li to 1 ze zmíněných ( již vyřešených) problémů
Zacyklil se Vám zřejmě php skript který vygeneroval HTML výstup větší než 5MB čím způsobil přetížení serveru. Hosting jsem vám obnovil.
Nemáte nějakou radu jak takové chyby podchycovat?? když napíšu {for($i = 0; i<count(arr);i++)}přičemž tím ze zapomenu před to (i) dat $ (uvedeni promenne) tak se to právě dostane do takového erroru a tím že se $i neincrementuje, tak to pak házínekonečný error, neznáte způsob jak to podchytit ??

předem děkuji za odpověď
Nejlepší způsob je dát hned na prví řádek cyklu for() echo $i a spustit to v lokálu (napš. přes XAMPP (https://sourceforge.net/projects/xampp/files/XAMPP%20Windows/7.2.2/xampp-win32-7.2.2-0-VC15-installer.exe/download)) a pak uvidíte, co to dělá