zrušená doména

Dobrý den... nemůžu se dostat na svoji doménu majkys-style.chytrak.cz .... šlo by to obnovit? Děkuji.
Je mi líto, doména majkys-style.chytrak.cz byla v minulosti smazána a její obnova již není možná.
Hosting k ní si můžete kdykoliv založit a nahrát naň vámi žádaný obsah.
No právě že sem doufala že by šli zachránit ty data, jelikož jediné místo kde byli bylo právěže tady na hostingu.... Můžu se zeptat jak je možné že mi nepřišlo žádné upozornění že se mi maže stránka? Nepamatuji si že bych jí mazala já osobně ... a opravdu NIC mi nepřišlo..
Zálohy uchováváme 14 dní zpětně, hosting byl smazán 4.10.2017 09:08 z důvodu nepřihlášení se do správy hostingu víc než rok. Do stavu varování byl hosting přepnut 19.8.2017 09:02 a zároveň byl odeslán email. K odstavení došlo 3.9.2017 10:01 kdy byl odeslán email znovu. Následně eviduji přihlášení do správy hostingu 6.9., 8.9, 11.9., 14.9., 19.9 a 20.9. přes spárovaný účet vyuk*vice.chytrak.cz ale nebylo zažádáno o obnovu webhostingu tady nebo emailem.
Chápu no, jen je fakt škoda že sem si takového emailu nevšimla.. koukala sem se i zpětně do koše a nic .... a mimochodem o tom spárovaném účtu nic nevím, nebo si spíše nic nevybavuji... Ale to je jedno... Jen je škoda že to nejde obnovit no :/ Ale tak přeji pěkný den.