PHP emty response

Pokud přejmenuji soubor z .html na .php dojde k EMPTY_RESPONSE erroru.
Dobrý den,

zkuste prosím nyní
Funguje a mohl by jste být trochu konkrétnější co jste udělal aby to fungovalo atd.
A další problém otovření Db.php selhalo.
Dobrý den, soubor Db.php nemáte na FTP, proto tá chyba.
Samozřejmě že to vím nedělejte ze mě hlupáka, jde o to že s pomocí tohoto souboru se obvykle komunikuje z databázi.
Můžete mi říct jak jste zde dostal práci když, podle toho co píšete víte o php možná méně než já. Toto je pouze konstatování neberte si to prosím osobně. Úpřímmě řečeno místní podpora mě příliš nenadchla člověk před vámi prostě jen napíše "Zkuste to prosím nyní" .
A na můj dotaz jak to spravil ani neodpoví.
Co jsem tu četl, tak spíš tomu nerozumíte, když nemáte na FTP Db.php, tak vám to Db.php samozřejmě nepojede. Podpora je tu fajn a myslím, že toho ví dostatek
Ale jak se mám bez Db.php připojit k SQL o to my jde.
Bohužel nemám přístup k vašemu FTP. První bych musel zjistit, co vše se volá v tom Db.php z ostatních souborů. Pokud potřebujete odbornější rady, tak mi můžete napsat třeba na mail postmaster@patrikneumann.cz
Nakonec se jednalo o špatné pochopení jistého návodu. To však nemění nic na tom že mě pan Chopin se svým "zkuste to prosím nyní" bez jakéhokoli vysvětlení poněkud urazil.
Jak vás urazil? prostě jen něco opravil a dal vám vědět, abyste to zkusil znovu teď
Jen jsme čekal vysvětlení o co šlo.
Aha, to je pravda, to mohl uvést