Ohodnoťte mi stránky, please

Hele, ty tam před tim monitorem, jukni se na moje webovky
( www.spol-kentaur.wz.cz) a řekni mi, jestli se Ti líbí, nebo ne.
Optimalizováno pro rozlišení 1 024 x 768 a pro internet Explorer
V NĚKTERÝCH SEKCÍCH LZE MĚNIT BARVU NADPISU
průměrná teplota v ČR je

aaaaaaaaaaaaaa a nakonec:
<meta name=Generator content="Microsoft Word 11">

to snad nemyslis vazne. dal uz se koukat nebudu

-word neni udelanej na tvorbu stranek(uz chapu proc to je tak rozhaseny)
-zkus se naucit (x)HTML -> neni na tom nic tezkeho(v podstate jde jen o cvik a pochopeni nekterejch souvislosti)

jakpsatweb.cz
naházenejm třem obrázkům řikáš stránky jo? To máš odvahu...
Tak tam nedřív zkus vspoupit :-)
Autor: spook (vesmir.unas.cz)
Datum: 06. 01. 2006 17:22

Optimalizováno pro rozlišení 1 024 x 768 a pro internet Explorer
V NĚKTERÝCH SEKCÍCH LZE MĚNIT BARVU NADPISU
průměrná teplota v ČR je

aaaaaaaaaaaaaa a nakonec:
<meta name=Generator content="Microsoft Word 11">

to snad nemyslis vazne. dal uz se koukat nebudu

-word neni udelanej na tvorbu stranek(uz chapu proc to je tak rozhaseny)
-zkus se naucit (x)HTML -> neni na tom nic tezkeho(v podstate jde jen o cvik a pochopeni nekterejch souvislosti)

jakpsatweb.cz



To je sice pěkvý, ale já sem chtěl vědět, jestli se líbí, nebo ne. A ne v čem sou udělány
nelibi.
jo.. je to hnus.. ale byly tu uz i horsi weby..
hezké opravdu nejsou
Tak fajn. Ale co mám tedy zlepšit? Co se vám nelíbí?
Nic. Stránky maj otresnej "design", hnusny pozadi, hroznej font, hrozna barva pisma. Cely je to neprehledny a zbytecne zmateny. Ve FF se mi to spane zobrazuje (nebo to tak ma bejt, ze ten cervenej pruh de pres text?). Moje rada zni smazat tento /web/, otevrit www.jakpsatweb.cz a hezky v notepadu (nebo pspadu. co ti vyhovuje) si ty stranky vytukat znovu, ale s trochou citu pro barvy a vubec design ;)
>> Tak fajn. Ale co mám tedy zlepšit? Co se vám nelíbí?

To by mě zajímalo, jak vážně jsou podobné otázky míněny. Přece si nemůžeš myslet, že jsou tvoje stránky hezký? Tak si otevři www.moderniweb.cz a porovnávej.. najdeš něco aspoň trochu příbuznýho s těmi weby a s tvým? Ne já nemyslím, že bys měl mít profi supr web, ale "co se nám nelíbí" je přece vidět na první pohled - volba barev a jejich kombinace, kvalita a výběr grafiky, úprava, písmo.. nehledě na to, že ve FF se na to nedá koukat, což rozhodně neomlouvá nějaké upozornění na optimalizaci pro nějaký jiný prohlížeč. Jako kdyby vysílali v televizi film, ale ty bys ho pořádně neviděl, protože bys neměl televizi požadované značky...
>Kentaur
hh.. no.. myslim, ze ted na nas nadavas, jaky sme ignorantni hovada, ze ty tvoje stranky sou 100x lepsi nez ty nase dohromady, ale .. chci slyset tvuj nazor za pul roku, jestli se tomu budes blize venovat.
Ok. Tak fajn, zkusim to celé překopat. ale jinak sem tim nemyslel, že jste ignoranti, jen sem se pokoušel zjistit, jestli se s tim neco dá ještě dělat.
tim lip :] .. ja sem si to driv myslel :D ..ale to je davna minulost.
stahni si pspad a precti si nejakej navod nebo prirucku.. a zkousej a zkousej.. jinak to asi nepude.
Nebo si stáhni GoldenHTML editor, má to i nápovědu a jednoduchý vkládání značek a je česky (osobně preferuju AceHTML Free, je sice anglicky, ale umí toho daleko víc).
je tam vela chyb... najprv ju oprav a potom pytaj posudenie
jestli můžu tak máš tam hodně věcí který docela zpomalují.Zkus to zjednodušit. a ta barva je moc křiklavá.čučet na to 3 hodiny tak oslepnu.Ale máš tah hodně věcí a obsah je důležitej :)
Tak jsem to poopravil - nyní se na ně můžete juknout na: www.spol-kentaur.ic.cz. Barvu jsem změnil a pokusil sem se také samozřejmě zvětšit obsah ale hlavně urychlit načítání... Tak co teď? Je to lepčí?