MP3

Ahojte:)
Chci si udělat stránku s hudbou, ale v podmínkách jsem si přečetla, že je zakázáno publikovat nelegální hudbu. Co přesně znamená NELEGÁLNÍ? Co když to mám z vlastních CD a dám to tam na stáhnutí? To je nelegální?
<HTML>LOL :-D
ano, to je nelegalni, muzete si delat i vlastni kopie, ale nemuzete to uz dal sirit
nas navic nezajima jestli si to nekdo stahne nebo ne, pokud to na tom uctu je, tak ten ucet konci</HTML>
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?10
Tak děkuji za odpověď, alespoň vím, co nebudu dělat!
Ne to nei legální můžeš si udělat jednu kopiji tohoto CD ale jen pro vlastní potřebu
Kopii CD muze udelat, ale pouze pro vlastni potrebu. Nic vic.
Ale tazatelka se ptala, jestli lze hudbu poskytovat dale. V tomto pripade je to nelegalni.
Mimoto. Toto upozorneni by melo byt snad na kazdem titulu.
takze vlastni hudbu zde umistit muzu? (jen se ptam :) )
Vlastni = sama vytvorila. Ne vytvorena kopie.

Umistit to zde neni dobry napad. MP3 jsou tu haklive na smazani webu, i kdyz jsou povazovany za vlastni.
<HTML>Tomik: asi to myslis dobre, ale je to uplny nesmysl, haklive na smazani jsou ale weby, kde je nekolik velkych souboru a zadne stranky, to ano</HTML>
Takze kdyz budu delat dejme tomu stranky svoji kapely a dam k dispozici mp3 nahravky ke stazeni, tak to nebudete povazovat za nelegalni mp3, ani za skladovani souboru?
to by mě taky zajmalo. když mám svoje.(vlastní tvorba) MP3 tak jak poznají jestli to je nelegální.
Nebo když mám např: licenci. - dá jse nějak ovlivnit, že stránky nebudou zrušeny?
musis mit licenci na sireni - tj. vlastne byt oficialni distributor. Obycejna licence, kterou dostanes, kdyz si koupis muziku, nestaci.
A co kdyby tam byla hudba v jinem formatu, nez v MP3, a podtím by byl prográmek na převod z tohohle na MP3? To je legální?
Kentaur: neni. na formatu nezalezi, obsah je porad stejny.
jak mam vlozitv html soubory
Jak to souvisi s tematem?
http://www.webzdarma.cz/podpora.html
Na web si můžete dát jakoukoli mp3jku,ale NESMÍ být uložená na vašich stránká,čili,musí být pouze odkaz ;-)

Tak to mám i já.
No mam pocit že i odkazování na warez & mp3 neni moc jaksi v souladu s pravidlama ale nejsem si jistej. afaik.
Richard (moderátor): "Link na warez je povazovan za podporu warez = warez" ( http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?10 , kde to rekl ve foru se mi hledat nechce)
Tonik presne tuhle vetu sem mel na mysli akorat sem si nebyl jistej :D
no na WZ to asi moc legální neni,ale kdyby za mnou přišli nějaký lidi,že chtěj abych jim platil,tak se tim můžu bránit.Ten text co mám na stránkách je vypracován podle zákona,takže autorský zákon v žádném případě neporušuji. ;-)
Ale porušuješ pravidla wz... nebudeš za to souzen a odsouzen k odnětí svobody a propadnutí věci, ale jen smazán :)
a vzhledem k hlasitosti projevu a pripominani se s tema mp3 na webu tak se zivotnost blizi k mírné nestabilnosti.
musis mit licenci na sireni - tj. vlastne byt oficialni distributor. Obycejna licence, kterou dostanes, kdyz si koupis muziku, nestaci.

---A jak WZ poznají že mám či nemám licenci na šíření.

(mě je to jedno. od MP3 jsou jiné stránky, ale možná ostatní by to zajmalo)
no jediny co k tomu muzu ja rict, ze neporusujes zakon stahovanim mp3 ktery nejsou pod licenci (tzn pod svolenim autora mp3 k sireni), ale porusujes zakon verejnym zpristupnenim techto mp3... Takze zodpovednost pada na toho ci je web (dc, torrent) kde se mp3 nachazi jako source. A jak to WZ pozna to nevim.