Cenzura?

mohli by jste mi odpovedet na to proc misto toho aby jste odpovedeli na problem tak ho smazete ?
<HTML>coze? jaky problem? nebyl vas prispevek smerovan na spatne misto nebo nebyl duplicitni? nebo oboji?</HTML>
hmm a co keby ste prezmenu mne povedali preco mi nejdu pridavat subory ani cez web ani nijak jinak?
omg....
jak omg? proc omg? ja ti dam takeho ohmygot ze az :P
2Sayeth: Nech si vyměnit plenky a pak se vrať
Sayeth ale jeste pred tim, nez se vratis, tak se trochu douc anglictinu nebo nemcinu.. je to "Oh my God" nebo "Oh mein Gott"
a mmj na blby otazky nikdo krome me neodpovida .. protoze tu asi nikdo jinej neni blbej
aaa, nejvetsi lama promluvila :D ;)
jo.. a jeste donny.. ten je tak trosku mezi ;):)
Proč jste ni smazali www.sms.xf.cz a www.eshop.chytrak.cz ? a než něcéo snad smažate tak napíšete majiteli z techniských duvodu bla bla bla abi si to zalohoval nebo ne ? mě kvuli vám vznikal škoda na stránce 2500 kč shop neni nejlevnejší a nejhorší je to že nemám kopii jste fkat .........
nadhera, b*azen co si nic nezalohuje a jeste si stezuje :D
jasně, když pominu důvody, proč ti web smazali - nikde tady WZ neslibuje, že něco bude zálohovat; takže můžeš o data na serveru teoreticky přijít z jakéhokoli důvodu, a mít zálohu je prostě samozřejmost. BTW si prostě neumím představit, jak někdo dělá web a nemá ho na disku :-/ asi všechno píše přes správce souborů?
ono já ho nedělal ten co mi ho delal tak mi ho nechce dát po 2 hé !
po 2 hé ? ROFL
to je problém si zálohovat data z FTP a DB na disk? To je u freehostingu snad normální, ne?
Jak mohla vzniknout škoda 2500 Kč na webu hostovaném na FREEhostingu? :) Já měl za to že tohle je spíš na amatérské projekty začátečníků co se s webem učí nebo už neučí ale mají to jako koníčka. Kdybych měl we webu peníze asi bych šel na nějaký kvalitnější hosting :O
e-shop na wz musí mít dobré jméno.. nevím proč, ale asi bych tam nenakoupil... snad že by mi zaplatili :-)