Reklama webzdarma

dobrý den, chtěl bych se zeptat jak si můžu nastavit reklamu webzdarma, mám ji nahóře a chtěl bych ji teďka přemístit dolů, ale nevim jak. Děkuji za odpověď!
Zde v administraci si v nastavení reklamy změň umístění na Dole na všech stránkách. Nezapomeň pak ale nahrát všechny soubory znovu, aby se do nich mohla vložit reklama.
aha jo dík!
mno a mě by zase zajímal opačný postup! jak mám zajistit, aby když sem měl původně reklamu všude dole (postavení na HTML a design to umožňoval, resp. přímo vyžadoval) ale teď chci mít reklamu jen na jediném hlavním místě (přechod na PHP a úprava designu) ?
no asi opacne, ne? nastav nahore a cestu k souboru...
jo to vim, ale problem je v tom, že se pořad ukazuje všude :( takže i tady musim znova nahrat všecky soubory?
jj.. vsecko znova nahraj bez reklam.. ;)
no jiste. robot reklamu vklada, ale nemaze. kdyz ji tam nechas, tak se bude porad zobrazovat.
NO ja mam problem s reklamou takovej že: nastaveny ma zobrazování dole i v HTML kodu je to napsane dole ale kdyz spustim web a AKTUALIZUJU abyhc viděl kdese ukaze tak se vzdy obevi nahore kde zavazi celemu desingu :(, nevite co stim?
Appfis: to bude asi tim absolutnim pozicovanim. nechce se mi to zase psat, zkus hledat na foru neco jako: reklama pozicovani