Aktivace PHP

Dobrý den, chci se zeptat, jak aktivovat PHP ? Děkuji za odpověď
Dobry den,
aktivovano. Vas web je ale na starem serveru s php 4.
Dobrý den, mnohokrát děkuji, dokážete aktualizovat na vyšší verzi PHP?
Děkuji za spolupráci
Dobrý den, přechod na nejnovější server s PHP 8.0 lze provést smazáním účtu a jeho opětovným založením.
Dobrý den, mám stejný dotaz. Jak aktivuji PHP ? Děkuji za odpověď
Dobrý den, PHP již máte aktivní. Váš účet běží na starém serveru ze starou verzi PHP.
Dobrý den, také bych potřeboval aktivovat PHP
Vážení správci a informatici, při zadání adresy se objeví informace, že
"Na této doméně je vypnutá podpora pro zpracování PHP. Vlastník domény si může podporu PHP zapnout ve své webové administraci.",
ale nic takového ve své webové administraci udělat nemohu.
Kromě toho mě překvapuje, že na stránky je několik přístupů denně, přestože se nezobrazují.
Mám tedy stejnou otázku jako první tazatel - protože jste na jeho otázku neodpověděli.
Kromě toho, citovaná informace vzbuzuje dojem, že za nezobrazení stránek je odpovědný administrátor. Není to pravda, je to chybná informace, protože administrátor to udělat nemůže, ani se v nápovědách nedozví, jak by to měl udělat. Žádám tedy i o nápravu této chybné informace.

Děkuji.

S pozdravem

Jiří Pokorný
Dobrý den, aktivováno. Starý systém umožňoval php vypnout/zapnout. Již běžíme na novém kde tato funkce nebyla zavedena a php je na nových objednávkách webhostingů aktivní.
Dobrý den, taky řeším VYPNUTÁ PODPORA PHP
Na této doméně je vypnutá podpora pro zpracování PHP. Vlastník domény si může podporu PHP zapnout ve své webové administraci, ale jak? A kde?
@uroky.kvalitne.cz aktivováno
Dobrý den, jak aktivuji php?
@hluboka.unas.cz aktivováno.
Jak se aktivuje PHP podpora?
@cikryt.wz.cz aktivováno.
Dobrý den, prosím o aktivaci PHP. Děkuji.
Dobrý den, web mi píše: Na vašem webu běží nezabezpečená verze PHP (5.6.40), kterou je třeba aktualizovat.
Jak aktualizuji na nový? Děkuji
@kuchynskelinky.vyrobce.cz aktivováno

@KaOn přechod na nejnovější server s PHP verzi 8.x je možný smazáním hostingu a jeho znovu založením. Před smazáním nezapomeňte vykonat zálohu obsahu FTP u databázi aby jste následně měli s čeho obsah obnovit.
@KaOn přechod na nejnovější server s PHP verzi 8.x je možný smazáním hostingu a jeho znovu založením. Před smazáním nezapomeňte vykonat zálohu obsahu FTP u databázi aby jste následně měli s čeho obsah obnovit.

Nezlobte se, tohle je ale hodně uživatelsky nepřívětivé...
@KaOn bohužel aktuálně nemáme kapacity tuto funkcionalitu automatizovat. Můžeme to samozřejmě na požadavek vykonat za vás jako Práci dle zadání https://www.webzdarma.cz/cenik/ - tj 1000 Kč bez DPH za každou započatou hodinu práce.
Prosím o aktivaci PHP.
Prosím aktivujte mi PHP
na vasich uctech je PHP automaticky aktivni
Dobrý den, založil jsem si tento účet, a přesunul na něj soubory ze socglow.wz.cz. a na této doméně se nerenderuje půlka php scriptů, a u některých dokonce se nenačítají js soubory. Na předchozí doméně vše funguje bez problémů. Jestli to nemůže být zastaralým nebo změnou verzí php. Díky
Dobrý den, pravděpodobně nejsou vaše php skripty kompatibilní s php verzi 8. Chybové záznamy které skripty generují naleznete zde https://www.webzdarma.cz/admin/filemanager/?dir=.log