Účet zrušen?

Mohu se zeptat proč byl zrušen můj účet charmed-ddark.wz.cz? Žádné pravidlo jsem s ním neporušovala. Reklama tam byla a warez nebyl...návštěvnost byla vysoká...sice to bylo forum, ale dost mě to mrzí :( Jen chci vědět proč.
protože seriál Čarodějky čórnul znak od skupiny P.O.D ;)

heh.. ne.. kecam, ale neco pravdy na tom mozna bude. žádný porušení pravidel tam nevidim. Je možný, že se stala chyba.
že by spojování účtů?

justpaja bych se divil kdybys přišel na to jak byly porušeny pravidla na webu který je už smazaný :)
Heh. To těžko. Protože asi před 2 měsíci jsem stránku zavřela a nechala tam jen odkaz na novou a zůstalo tam jen pár souborů, na které nebyl odkaz.
tak co teda řešíš? Když tam nic nebylo...
Zeptej se přímo admina, pokud ti odpoví, tak ti to přesně řekne. Mám dojem, že jsi tam určitě měla nějakou chybu. Málokdy se doopravdy pletou a mažou něco jen tak.
...a nechala tam jen odkaz na novou...

a co reklamu?
Já jsem nechal na stránkách odkaz na kliknutí na placené stránky kvůli technickým důvodům, ale byla tam reklama a vše podle regulí a funguje to doteď. Teď se tam budu vracet a jsem rád :-)
Reklama tam byla. Úplně nahoře na stránce. Ale šlo o to, že tam bylo 2. největší forum o seriálu Charmed. Ale teď už je to jedno. Založila jsem nový. Sice to bude chvíli trvat než se dostane na stejnou úroveň...snad mi ho pak zas nesmáznou...ale stejně všem děkuju :)