PHP a háže error 500

Dobrý den, kdykoli kdy se pokouším do webu dát PHP hodí to error 500, je mé php aktivovan= a pokud, co s tím?
Dobrý den, prověřte si váš php kód dle manuálu, jistě obsahuje chybu pro kterou to končí touto hláškou.
Kód my nefunguje ani jednoduchý Hello World a už vůbec ne chat nebo NERS. Vše podle návodu na itnetwork.cz na localhostu vše funguje ale tady ne.
Prosím pomozte mi.
Dobrý den, zápis php echo 'Ahoj'; je chybný, opravte si jej.
Dále chat nebo download/upload služeb je hrubým porušením podmínek provozu webhostingu.
Takže jako nemohu mít chat a redakční systém?
Dobrý den, redakční systém jako WordPress, Joomla a další můžete mít. Jen nesmíte mít na stránce chat který běží z našich serverů. Pro chat budete muset využít služeb třetích stran a do stránky jej vkládat přes javaskript načítán ze serverů třetích stran nebo přes iframe načítán ze serverů třetích stran.
takže chat ne, ale můj redakční systém ano. A k tomu chatu můžu ho načíst přes iframe i z localhostu?
Dobrý den, jelikož poběží z vašeho vlastního serveru tak ano.
Moc děkuji, v tomto týdnu opravím vše. Chat nefunguje, takže ho zatím na webu nechám.
ještě problém na web jsem dal svůj neobjektový redakční systém, ale PHP háže opět internal server error. Chybu v zdrojáku nejspíš nemám, protože na localhostu funguje výborně. Je nějaká možnost celý web publikovat přes webzdarma z localhostu?
Dobrý den, stránka 7a-11zsmost.wz.cz se mi korektně načítá. Je na ní jen jedna chyba kde načítáte soubor s ip 192.168.0.129 tj lokální IP.
7a-11zsmost.wz.cz/system/index.php Tato adresa mi ale stále hází HTTP error 500
Skript končí chybou:

PHP Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /3w/users/7/7a-11zsmost.wz.cz/web/system/Db.php:48
Stack trace:
#0 /3w/users/7/7a-11zsmost.wz.cz/web/system/Db.php(48): PDO->__construct()
#1 /3w/users/7/7a-11zsmost.wz.cz/web/system/index.php(4): Db::connect()
#2 {main}
thrown in /3w/users/7/7a-11zsmost.wz.cz/web/system/Db.php on line 48

Použijte existujícího uživatele do databáze
Jelikož je chyba stále. Tak to raději náčrtu z localhostu.
Jak psala podpora, máte zapsané špatné údaje pro MySQL. Ještě máte možnost je upravit v souboru Db.php.

Patrik N.