Problém s reklamou

Dobrý den,
mám problém s novým typem reklami na WZ. Na stránkách se mi zobrazuje "vyskakovací reklama", to mi nevadí, ale tam kde byl původně reklamní banner zbylo bílé místo. Vypadá to nevzhledně. viz přiložené snímky obrazovky. Nešlo by změnit, aby se vkládal na stránku pouze skript pro vyskakovací reklamu bez toho divu s pevně nastavenou výškou a šířkou?

Na mobilních zařízeních to způsobuje ještě větší problém kvůli nastavené šířce. Ničí to responzibilitu webu.
Je možné nějak potlačit tyto nežádoucí účinky v mém kódu? Či jinak? Nejlepší by asi bylo podle mě, aby ten div neměl pevně nastavenou šířku ale šířku 100%.

Předem děkuji za odpovědi.
Filip

Odkaz na obrázky: https://gypce-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/filip_dvoracek_2019h_gypce_onmicrosoft_com/EgyK0K3mHilOj97VC361fo0BB9xSVqHaHt8juYFjmdtcGg?e=40nCPE
Dobrý den, reklama je v řešení z provozovatelem. Do té doby je její odstranění možné přechodem na některou z placených variant (již od 15 Kč bez DPH měsíčně).
A nebo zvážit přestup jinam, viz hosting zikum :)
Patrik N rozhodnutí je na každém který webhosting mu vyhovuje. Naše domény 3 řádu lze používat jen u nás. Na jiný webhosting vám dokážeme nasměrovat jen domény 2 řádu.