reklama

Nastavil jsem si tu reklamu, aby se mi zobrazovala dole na mych stranjac, ale nikde nic nevidim...
musis znovu nahrat vsechny stranky na server, aby robot mohl reklamu do stranek vlozit.
ted jsem se pokousel delat nove stranky xhtml 1.0 strict a ta vase reklama uz me totalne s..e jak se zarovnava absolutne nahodne. vsechny ostatni <div> maji stejne vlastnosti css a zarovnaji se stejne jen ten s tou po..nou reklamou se zarovna jinak.
njn,kdo umi,umi, kdo neumi,cumi... btw kdyz reklamu obalis divem,nezapomen mu nastavit pevnou sirku (496px)...
Ze sa ti nezobrazuje tak to mas len dobre
no reklama sa mi zobrazovat vsade dole a na uvodnej stranke je hore a na ostatnych strankach je dole .... poomooooc
paul33: na http://titancup.wz.cz/ je na uvodni strance reklama dole
Ked som web zaregistrovala, ziadala som o reklamu nad strankou.
Po zisteni ze tam vobec nesedi, som chcela previest nastavenie na kazdu stranku dole. Teraz sa mi reklama na niektorych strankach zobrazuje aj dole aj hore. I napriek tomu, ze som ich opat ponahravala. Viete poradit?
Petra: pouzivas ramy. v tom pripade je lepsi zobrazovat reklamu na jedne strance nahore. nastavis nahore a zadas cestu k souboru, ktery se otevre jako prvni (index.php nebo uvod.htm). z ostatnich souboru reklamu smaz a vse znova nahrej.