Stahovani souboru

Vcera jsem byl upozornen na to, ze z meho webu nelze stahovat jeden ze souboru (install_mandragora.EXE), a ze pokud stahnout jde, tak se nestahne kompletni.
Nevim, zda-li je to problem serveru, souboru, webovych stranek nebo prohlizece. Avsak zkousel jsem download pomoci kontext. menu (Ulozit cil jako) a k downloadu doslo bez problemu.
Mohl by mi nekdo z Vas poradit v cem je chyba, eventuelne zda-li lze tuto chybu nejakym zpusobem odstranit?
Ja mám stejnej problém
imho je to problém nastavení vašeho prohlížeče
nebo problem vaseho pripojeni
ne, toto je znamej problem webzdarma, ze velke soubory se z WZ musej stahovat pres download managery, a je pokud vim ve fazi reseni adminy.
jj mě to blblo taky stejně ... dá se ošetřit přes php
jak? pomerne by se mi to hodilo ...
ok možná slovo ošetřit je silné, ale nechat skript vyvolat stahování souboru pomocí hlaviček. Fungovalo mi to stejně jako kontext.menu jak se píše výše.
Mne se to stahlo naprosto bez problemu na prvni pokus.
Mam podobny problem, ludia zo zahranicia mi reportuju broken downloads z mojej stranky (i ked ja stahujem v pohode mam FF), mozem niekoho poprosit o ten php skript ktory by to vyriesil ?
Dakujem
Pokud máte problémy se stahováním velkých souborů z webuzdarma, vyzkoušejte řešení popsané na stránce http://esperanto.wz.cz/Esp07.htm.