Nejde reklama

Jakto, ze se mi nezobrazuje reklama wz? Prosim poradte mi, jak ji tam mam dat? (www.driver-kentaur.xf.cz) Nebo ze by na .xf.cz reklama byt nemusela? Je mi prave divny, ze jsem delal este jednu takovou podobnou stranku, akorat v jiny barve a na jiny tema, ktera byla od .wz.cz a tam se reklama sama ukazala. cim to teda je?
http://www.webzdarma.cz/forum/search.php?f=1&search=REKLAMA&globalsearch=1&match=1&date=0&fldsubject=1
Proč tam chceš tu reklamu dávat?Ostatní se snažej aby tam nebyla a ty ji tam chceš?
protoze kdyz tam nemas reklamu tak ti smazou web, novinka co? Asi si necet podminky.
nezmysel... ta reklama je tam automaticky. ked nie tak je to ich problem... a jak si si dal reklamu umiestnit hore tak ju mas iba na jednej stranke ktoru si vyberes
elvis:
>tak ju mas iba na jednej stranke ktoru si vyberes

pekelne se pletes. precti si podminky.
Ja taky mam stejny problemy. Zkus stranky nahrat pres spravce souboru.
Už je to v poho. Ale na týhle strance to nejde už vubec. at delám, co delám.
www.planety-kentaur.xf.cz

Cely sem to nahrával znova a různě s tim čachroval, ale nepomohlo to.
Mně ta reklama tak od pondělka taky blbne - občas tam je, občas ne. Většinou pomohlo nahrát index přes správce souborů, ale jsem zvyklý automaticky aktualizovat přes ftp. Tak snad mi to nesmažou, když se ta reklama nezobrazí (doteď se zobrazovala v pořádku...)

www.minibox.webz.cz
me se tam taky nechce zobazit a smazali mi to asi 5x:(
2ondra: máš ji vloženou ve stránce s FRAMES... ve FAQ a nastavení reklamy je o tom několik odstavců... zkus si to přečíst
No a ja mam reklamu na niektorych strankach aj 2x pod sebou. Stane sa to vzdy na strankach ktore som aktualizovala. Je to na nervy. To potom aj vypada.
Já sem tu reklamu schoval (a to sem čet podmínky) a nikdo mi pár let nic nesmazal!
2Dexter: tak být tebou to brzo očekávám... vzhledem k tomu, že tu teď bude víc moderátorů, tak je větší pravděpodobnost, že ti tvého dobrovolného přiznání všimnou ;-)
2Dexter: Ty hrdino, 16kb <br> je schovávání reklamy?
<HTML>Dexter: Na co tě mám napasovat? Bránění zobrazení reklamy to není, stačí zmáčknout klávesu <em>END</em> a je vidět. Reklama tam je, prohlížeč ji stahuje, přístupy se počítají. Jediný, za co by tě šlo smazat, je nezobrazení posuvníku a ta kupa tagů <em><br></em>. Ale to už rovnou můžu říct, že se mi nelíbí tvoje auto/pes/barák/manželka. Osobní názor: nelíbí se mi to, že ji takhle schováváš, ta reklama by na tvém webu zas tak příliš nepřekážela.</HTML>
2Nípal: a co pravidlo o zobrazování reklamy - na titulní straně nahoře nebo na všech stránkách dole, to už neplatí?
<HTML>A hele, přeci jen se něco našlo. To abych Miru informoval ;)</HTML>