polygrafie.wz.cz

Prosím, toto (polygrafie.wz.cz) jsou hrozné stránky a zdá se, že se o ně nikdo nestará, mohli by jste mi uvolnit doménu? Zaplnil bych to lepším obsahem, mám již vše připravené na adrese: zaverecne-zkosky.wz.cz.

Děkuji

Jan Kalábek
Takhle to nefunguje. Tedy, že někdo prohlásí, že se mu nějaká doména líbí a že by ji chtěl pro sebe. Zkus se spojit s majitelem oné domény a domluvit se. Ta doména je v pohodě. Reklama se zobrazuje, není tam nic proti podmínkám, take není jediný důvod ji mazat.
Já bych neřekl že obsah na zaverecne-zkosky.wz.cz (nebo i zaverecne-zkousky.wz.wz pokud to byl preklep) je lepší. Není totiž žádný.
zaverecne-zkosky.xf.cz
user: x
pass: y

Zkuste a poznate, ze je lepsi. Jinak ja si zalozim jiny, v pohode.
Jak Kalábek -

1. Slovo zkouška normálně obsahuje jedno U

2. Ani jedna z následujících domén nemá žádný obsah, tak jak můžeme posoudit že je lepší:
zaverecne-zkosky.wz.cz
zaverecne-zkosky.xf.cz
zaverecne-zkousky.wz.cz
zaverecne-zkosuky.xf.cz

3. Proč když máš doménu o závěrečných zkouškách stojíš tak hodně o doménu o polygrafii?

4. Jak už bylo řečeno - snažíš se marně, jen proto, že ty tys dokázal dát na nějakou adresu lepší obsah ji nikdo rušit a nabízet tobě nebude. To vůbec nedává smysl. Kdo dřív příjde ...
je volná polygrafie.xf.cz - to je také hezká adresa a možná to tam pojede líp než na wz.cz