Napadený Hackrem

Co mám udělat když mi stránku napadl hacker a i když změnim heslo tak mi furt maže ftp co stim?
Volit huste nerozlustitelne heslo. Hesla typu "kyticka", "54387254" jsou nadno prolomitelna. Dasli zpusob je odposlouchavani hesla. To lze zamezit pouziti SafeTP (http://www.webzdarma.cz/pp.html?3#3).
Jinak bych se zamyslel, jak k tomu dochazi.
A pozor na chyby v php, sniffery na fóru a podobně. To se to pak hraje na hackera, když si to někde přečtou a pak jdou otravovat lidi, co o tom nemají ani tušení..
Mému kamarádovi se to taky stalo. Přišel mu e-mail, že se něco děje s WZ a aby poslal hesla všech svých účtů. Tak to tedy udělal a od té doby se nedostane na své stránky, protože mu hacker smazal index.
>> Přišel mu e-mail, že se něco děje s WZ a aby poslal hesla všech svých účtů.
Nejcastejsi chyba zacatecniku. Vzdycky naleti na podvodne emaily. WZ a jakakoli spolecnost nikdy neposila emaily o prosbu zaslani duvernych informaci.
Hacker, kterej se zeptá na heslo a pak smaže index, není hacker, ale totální lama. A ten , kdo mu to poslal, to už nechám úplně bez komentáře.
nikoly hacker ale sociotechnik. Hacker by pouzil Brutus nebo tak neco :)
NO nevím jestli by Brutus uspěl... Návody dávat nebudu, ale možností je spousta, např. využít děr v php fórech...
<HTML><u>Správný hacker</u> nepoužívá Brutus. Správný hacker si takový program napíše sám. A spíše než by použil Brutus se na to heslo prostě nejprve zeptá. Nevěřili byste, kolik lidí odpoví.

Je ovšem faktem, že hacker by neměl nic pozměňovat, upravovat, mazat apod. To už není hacker, ale <u>svině</u>.

<u>Lama</u> je ten, kdo neví, co dělá opravdový hacker.</HTML>
1. Hacker je ten, kdo hledá chyby v systémech, ve zdrojácích (aj.) a pak je nahlásí autorovi. z tohoto důvodu nechápu, proč jsou hackeři napadání. Ovšem jedna skupina tu je a to jsou crackeři. ti většinou hacknou (najdou chybu) stránku a pak začnou mazat data (crackovat). To jsou ttzv. crackeři. To jen pro upřesnění.

2. Hacker(cracker) se opravdu napřed rafinovaně zeptá na data. To typem "Jsem z bezpečnostn služby a..." nebo "Chceš dát na stránku ... v php?" aj. A pokuď to nevyjde a hacker (cracker) má zájem o stránku, tak zaútočí.
Při komunikaci pomocí FTP je heslo přenášeno v nezašifrované podobě a tak třeba ve školní síti není problém heslo zjistit, stačí spustit nějaký program, který bude sledovat komunikaci a pak stačí jen dotyčného přimět aby předvel jak je jednoduché se na WZ dostat přes FTP. Např. v TC je heslo, pokud je uloženo zapsané v textovém souboru, kde se dá přečíst.Možná by to chtělo začít tady
A taky bys měl upozornit ty trumpety, že na fóru se do kolonky bydliště NEPÍŠE celá adresa ! Nebo ještě doplň kolonku "platební karta" včetně PIN a CVC....
>> "Volit huste nerozlustitelne heslo. Hesla typu "kyticka", "54387254" jsou nadno prolomitelna. "

Zrovna 54387254 že by bylo tak snadno prolomitelné?
2Tom: Proc ne? Sice po case, ale rozhodne driv nez treba 54v87254.
<HTML>Tom: cisel je min nez pismen :] pres bruteforce by to nebylo za tak dlouho, kyticka zase slovnikem...</HTML>
zdravím potřeboval bych nějakýho hackra aby mi zjistil moje heslo na jednu stránku..jelikož nevím heslo na majl si ho poslat nemužu jelikož se na majl ani nedostanu mám ho od seznamu a hlási mi to interní chybu už asi 2 tejdny tak nemužu pokračovat v práci pls dovedl by to někdo něco to žádný podvod mužete si ověřit že ta stránka je registrovana na můj majl a v heslu myslím bylo slovo kralik...a stránka je www.csmovies.wz.cz...ale není tam nic je uplně prázdna..pls když to někdo zjisti tak pls dejte mi vědět icq....233 505 451...na mejl nepiště ten je asi už nadobro ztracený..děkuju předem za odpověd
dyz si ty hesla nepamatujes mas si je psat :) heslo se zda byt jednoduchy to zvladnes sem a jestli ne tak jestli jsou vazne orazdny tak je za chvíly smazou a pak je staci zaozit znivu a mas to
heh já je mám akorád na majlu a na majl se nemužu dostat hlásí mi to interní chybu systemu seznam...:-(...a jak dlouho to bude trvat než se to smaže?...
>>hlásí mi to interní chybu systemu seznam
A nebude to tim, ze doslo k vypadku? http://www.zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=130213
ale všem to funguje jen mě ne..a je to už víc jak tejden
ale už by bylo na čase jelikož fakt nemužu pracovat:-(
Tak napis na technickou podporu Seznam.cz. Pokud nemas z ceho, tak pozadej kamarada, nebo nekoho, kdo by jim tam napsal.
heh kvůli nim jsem si založil mail a už jsem jim psal...a ani se neráčili odepsát nebo něco s tím udělát v tom živě.cz říkali že to mělo být hotový už včera..ale mě to nejde ještě teď:-(...heh snad odepíšou čím to je..nebo to opraví během dneška
<HTML>Já můžu celkem s jistotou říct, že seznam je tak nesolidní firma, že je třeba urgovat, urgovat a urgovat.</HTML>
heh já se na to vyse* ani odpověd jsem od nich nedostal...pls Nípale jsi moderotor určitě znáš lidi který mají pravomos zjistit heslo..jelikož já za chvíli jedu na dovolenou a potřebuju to už hodit na tu stránku www.csmovies.wz.cz