Problem s reklamou

Bzl bz mi tadz nekdo schopen proc se mi na me straance klubovefilmy.xf.cz obevuji 3reklamni bannery v kterych nic nebezi?
no tak ja jich tam vidim ted 8. a nic jinyho na te strance neni, takze se tam ani nic jinyho nezobrazuje. zkus tam nahrat index, kde neco bude, to urcite pomuze
no ja nahraju index kde neco je ale nic se mi nezobrazuje absolutne nic uz jen ty vyjebane reklamy
a co je v tom souboru klubovefilmy.xf.cz/index.php? zadny html vystup to neprodukuje, takze se proste nema co zobrazovat krome tech reklam
ale je tam vystup prijde mi ze wz je uz tak zblbly ze mi tam zobrazuje jen reklamu nic jineho...
<HTML>Obsah toho souboru je tvoje vec, a to ze si to tam 9× prehraval a tim padem tam mas 9 banneru je taky tvoje vec. Opravdu je tak tezky si index.html stahnout k sobe a smazat ten kod reklamy?</HTML>
hele ja to k sobe stahu a reklama tam vubec neni chapes to?jen reklamy sou tam omg
<HTML>precetl sis co si napsal?

"reklama tam vubec neni" × "jen reklamy sou tam"</HTML>
podivej se znovu mam tam nahrany kompletne cely redakcni system na localu mi vsechno bezi jak pomasle a za webzdarma nic...
vidím, že jsi blázen do bannerů:)
Stačí jen když z kódu ty reklamy smažeš. To přece není tak složitý :)
chapes ze ty bannery vubec v kodu nemam?oni se tam objevi automatic a premazou mi cely index.php
nastav vkládání bannerů do jiného souboru než je index.php - třeba do reklama.html, prázdný soubor reklama.html nahraj na web a pak se uvidí