Jak zrušit www

Jak mám zrušit www stránky,když je nechci
smazat všechny soubory, webzdarma je časem zruší sám
Ale já je potřebuji zrušit hned
já bych hned potřeboval 1 000 000 Kč
tak to musíš udělat něco,co velmi zásadním způsobem poruší pravidla a pak to třeba smažou hned
Prosííííííííííííííííííííííííím
A co mám udělat
počkat
Ale co mám udělat aby mi to zrušili hned
když na nich nic nemáš, tak je to jedno ne?
Já vím a právě proto,chci je zrušit,abych si je mohla udělat znovu,chápete mě ?
Nechápeme.

Prostě všechny soubory smaž a nahrej tam ty nové.
Já vím,ale já to potřebuji smazat a udělat znovu
Proc to prosim te potrebujes smazat? ? ?

Si smaz vsechny soubory a budes zase na zacatku. Akorat usetris cas za novou registraci.
Já vím,ale potřebuji to
když máš smazané VŠECHNY soubory, máš čistý účet, stejný jako po registraci. nepotřebuješ účet vytvořit znovu ;).
stačí tam nahrát nové soubory a máš novou stránku.

nebo nám řekni důvod proč chceš stejnou doménu vytvářet znovu, mě by to docela dost zajímalo ;)
<HTML>Heslo si změnit můžeš, obsah souborového prostoru si můžeš předělat dle libosti, databázi taktéž - tak v čem je smysl smazání účtu a jeho opětovného zakládání, když bude znova patřit tobě?</HTML>
Víte,já si chtěla předělat stránku z www.nanic.cz
A založila jsem ji špatně.Tak ji chci zrušit,abych ji založila správně
Mozna by pomohla presna specifikace toho, co znamena spatne. Neznas heslo - jdi na http://www.webzdarma.cz/posliheslo.html; spatny obsah - smaz a nakopiruj novy; spatne zvolena domena - smaz obsah a zaloz novou.
špatně jsem si ho zadala
Jak špatně zadala? Co zadala?
Adresu? Heslo? Email?
provokace, jen provokace :)

na webzdarma, na free hostingu si nemůžeš založit doménu 2. řádu, tedy aby adresa byla www.neco.cz, ale můžeš si tu udělat doménu 3.řádu, tedy něco.něco.cz.
samotné domény 2. řádu jsou placené a pokud je chceš, musíš si doménu zaregistrovat (stojíto od 150 do 400 kč bez dph, jak kde a podle typu.
tím že necháš smazat doménu a znovu jí vytvoříš, tak to je to samé jako smazat soubory. pokud chceš nové doménové jméno, vytvoř si novou doménu, systém tu starou bezsouborovou smaže.
jestli došlo ke špatnému zadání údajů, tak si je přepiš v administraci.
takže nanic.cz skončil, máš tam nějaké soubory a chceš je přestěhovat na webzdarma?
Pokud se mají tvé stránky na WZ jmenovat staj-diablik.wz.cz tak pak je na nanic.cz popsaný postup jak soubory z nanic.cz přestěhovat do WZ
Je to tak?

A založila jsem ji špatně.Tak ji chci zrušit,abych ji založila správně

zrušení se v tomto případě nejspíš rovná rovná smazání souborů
a to,co neumíš je smazat soubory s webu, protože webzdarma je něco jiného než nanic.cz se sloganem vytvořte si web za 15 minut

Je to tak?
v případě, že ten program na nanic.cz soubory přesouvá tak by bylo dobré s jakýmkoli nazáním počkat
Právě podle toho postupu na nanic.cz jsem to neudělala-udělala jsem to jinak ,proto to chci spravit