Vkladani reklamy

Presto ze mam nastaveno vkladani reklamy do konkretniho souboru a tam mam i napsany kod kde presne se ma zobrazovat, stale se mi snazi robot cpat tu reklamu do indexu :-(. Nevite v cem je problem? Vse mi fungovalo perfektne na jiny soubor. Ted jsem ho prejmenoval a prepracoval a nejde nic. Pada mi cely veb :-(. Poradte pls
První by bylo vhodné opravit to:
Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/kvalitne.cz/h/hsbeton/index.php on line 64

a pak pokud je to v PHP tak by to chtělo vědět trochu víc
obecně bych do PHP vložil reklamu pomocí include
První by bylo vhodné opravit to:
Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/kvalitne.cz/h/hsbeton/index.php on line 64

Tohle mi prave dela to ze se mi do indexu vklada ten kod reklamy :-(

Mam to na svem local serveru a tam zadnou chybu nemam :-(
Jak jsi myslel vlozit reklamu pomoci include. Muzes dat prosim priklad? Diky
Tohle mi prave dela to ze se mi do indexu vklada ten kod reklamy :-(

Myslím, že za to reklama nemůže.Je to nějaká banální chyba, kdy chybí jedno z těch uvedených znamének, na řádku 64 nebo nějakém před ním. A asi by chtělo trochu detailněji popsat to: že se mi vkládá.
Uz jsem na to prisel :-). Problem byl v tom, ze jsem sem prehral cely web znovu a pri prvnim spusteni stranky se mi do body automaticky vlozila reklama. I kdyz jsem se to snazil prehrat mym spravnym souborem stale to tady na serveru zustavalo. Ted jsem se na index podival pres editor ve spravci souboru a rucne odmazal tu reklamu a je vse OK. Diky vsem za rady a davejte si na takovehle fiskuntalie pozor :-)
a nezmizela ta reklama úplně? counter.cnw.cz se mi načítá od 14 do 80s
Ne ta reklama je az na strance ukazky - counter.cnw.cz je pouze pocitadlo pristupu
to, že to je počítadlo vím, chtěl jsem jen napsat, že nemá svůj den a pěkně zdržuje.Pokud je reklama dole tak musí být podle pravidel na všech stránkách