Proč se mi reklama vkládá tak blbě?

Chtěl jsem si teď změnit zobrazování reklamy tak aby se mi vkládala na všech stránkách dole ale po té co jsem vše nastavil tak to funguje jen v 4ech sekcích z šesti, přitom nastaveno je vše stejně. Adresa je obcasband.wz.cz, sekce kde se to zobrazuje blbě (ne dole ale na určitém místě přes stránku) jsou Foto a Multimédia ... díky za odpověď
position: absolute?
ne.
Vysvětlím jak rozumím umísťování reklamy. Na stránce podminky-reklama.htm se píše:

"Reklamní proužek se vkládá standardně (pokud si uživatel nenastaví jinak) na všechny stránky dolů. Pokud Vám toto umístění vyhovuje, není třeba nastavení nijak měnit."

tomu rozumím tak, že pokud chci mít reklamu zobrazovanou takto, nemusím do html kódu nic zadávat a reklama se mi umístí automaticky dolů. Tak to taky mám ovšem jak je vidět ve dvou případech to nefunguje dobře :(

Dále se píše:
"Můžete ale ovlivnit jeho přesné umístění vložením značky <!--WZ-REKLAMA-1.0-->""

tak jsem ten tag v případě těch dvou sekcí vložil úplně dolů před uzavírací tag body, ale nepomohlo, je to to samé ...

ovšem teď se dívám, že tento problém má zdá se pouze firefox :( ... v IE je to bez problémů ...
Kód reklamy je na obou jmenovaných stránkách vložen správně před uzavíracím body. Jen se blbě zobrazuje, dokonce je širší než na ostatních stránkách - a to jak v IE tak ve FF. Chtělo by to zjistit, proč je tak široká.
...
Ok tak jsem na to mrkla. Doporučila bych ti zkontrolovat ukončovací tagy divů. Protože na těch dvou stránkách je máš imho ukončené správně, zato na ostatních jeden ukončovací div chybí. To vysvětluje i to, že na těch dvou stránkách je široká přes celou stránku - tak je to totiž správně - leží mimo div "screen" a tudíž nemá šířku divu "screen", zato má šířku 100%, která je v css obecně nastavená pro table.
zběžně jsem se na to teď podíval a myslím že nemáš pravdu - žádný rozdíl nevidím. Ale ještě to doma zkontroluju pořádně. Krom toho jak říkám, v IE (6.0) se mi to opravdu zobrazuje správně, tak jak má, ve Firefoxovi (1.5.0.6) špatně ...
Já to v IE taky vidím "správně" :-) chyby v kódu interpretují prohlížeče různě.

Inkriminovaná část kódu v Multimédiích:
<!-- End Webstats4U code -->
</div>
<div class="right">
<script language="Javascript" type="text/javascript">

A např. v Koncerty
<!-- End Webstats4U code -->
<div class="right">
<script language="Javascript" type="text/javascript">

V tom druhém chybí </div>.
Zkus to projít validátorem - ne proto, abys to měl validní, ale abys opravil chyby v kódu - http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fobcasband.wz.cz%2Fkoncerty.html - chyby 6,7 jsou právě díky tomu chybějícímu tagy </div> na Koncertech.
díky, doma spravím :)