Vyhovujou? Nebudou smazány?

Zdravím,
chci se zeptat jestli moje stránky splňují podmínky "smlouvy" s WZ. Mám totiž za sebou jednu nehezkou zkušenost se smazáním mého účtu a nehodlám to znova ryskovat. Pokud narazíte na něco co by se nelíbylo, tak mi to prosím řekněte, než něco budete mazat! A je se postaram o smazani nevyhovujicich částí.
PS: Některé sekce jsou jen pro registrovane. Registrace je automaticka a (překvapive) zdarma. A kdyby se někomu nechtělo registrovat, tak jsem vytvořil univerzální účet:

Login: user
Heslo: user

PPS: Většina tkzv. "Aktivních" sekcí je navíc nepoužitelná a proto je jen pro účely studií. Protože se můj RS odporoučel do věčnejch lovišť, tak chybí dokumentace, ale snažim se udělat novej. Dále bych vás chtěl poprosit ať nevnímáte tu hnusnou provizorní hlavičku, pracuju na nové.
Toť vše, díky. :-))
ano splňují....je tam hned přihlášení a nějaké blabla...;)
Ondra: Díky.
Ostatní: Máte někdo jinej názor?
Myslim ze co se tyce reklamy jsou OK. O ostatnich vecech tezko muzu soudit.

A doporucuju si ty stranky nekdy prohlidnout v necem jinem nez IE. Napriklad ve Firefoxu neni videt menu.
Wegguy: Sakra! To jsem si mohl myslet. A přitom mám program co testuje stránky ve vetsine prohlizecich. Ted by mne zajimalo, proc neni videt...
Tak. Koukal jsem do toho jak kokot asi pul hodiny a uz sem to nasel. Div "vrch" ma vysku 30px, takze ten obrazek z nej vyliza dolu a jde pres menu.
Aha! Díky! Já mezitim jako kokot stahoval softwér a prohlížeče. Tu blbou hlavicku jsem chtel stejně vyhodit. Moc dík. Teď jeste musim odsvinit compa. :)
A co teď? je už vidět menu?
Já bych chtěl jenom poznamenat, že slovní spojení "PHP-injekcion" je nesmysl. Správně je "php-injection" a "zkoušíš" .
nikdo neni dokonalej, ale hlavni je že mám web ochráněnej.
opravena gramaticka chybka, aby byli všichni spokojeni.
<HTML>Orin (orin.wz.cz): je to OK, banner by mohl být dole, když se zobrazuje na všech stránkách</HTML>
premejslim o tom, takhle to decanko kazi design.
Jo, menu uz videt je, jen zase leze z toho cernyho ramecku :D