FTP upload

... prepadla me paranoia a zajimalo by me, jestli existuje nejaka bezpecna cesta uploadu (prece jen ve standartnim ftp-protokolu se heslo posila otevrene).<br>
Nejaky secure-ftp klient jsem zkousel, ale na pozadovanem portu nic nebylo. Dalsi moznost me napadla jednosmerne ipsec - podporuje ho server?<br>
Dik za odpoved...
taky si prihreju polivcicku...

SSH mi pripada dostatecne bezpecny, ale otazka je, jestli se lze pres SSH na webzdarma pripojit?
danik
Tak sshacko v historicky kratke dobe nebude, to je mi lito. S ipsec zadne zkusenosti nemam
tak jsem nainstaloval safetp (http://safetp.cs.berkeley.edu/). Funguje to jako zhruba jako stunnel jestli to znate.
Klienta (on to teda neni ftp klient v tom beznem smyslu) pro windowz si muzete stahnout z ftp.anoweb.cz/podpora/SafeTP20.exe, pro unixy si musite stahnout zdrojaky z te adresy. Maji na to nejakou divnou licenci, ale jinak se mi to vcelku paci.
jeste jsem zapomel napsat, ze safetp bezi na portu 353, prozatim omezeno jen na 10 konkurentnich spojeni, pozdeji ten limit zvysim jestli s tim nebudou problemy
Skvele, diky, podivam se na to...