Nějak moc reklamy

Zdarec,
mám takový skromný dotázek : Netušíte jak vykopat relkamu ze stránky? Mám na mysli, že mám hlavní stránku index.htm, v té mám ifame a vněm odkaz na další stránku... Netuším co dělám špatně, ale při kopírování stránek na server se mi nas..e reklama i do stránky pod ifame... Výsledek je ten, že mám pod každým odkazem dvě reklamy (bannery) což se mi vůbec nelíbí... Netušíte někdo jak to vyřešit. Předem díky za ochotu :-) Mějte se.
zmen vkladani reklamy z "na vsech strankach dole" na "na uvodni strane nahore", nastav prislusnou relativni cestu, nastaveni uloz. zazalohuj si kod reklamy a smaz ho ze vsech stranek. nahrej stranky na server. pokud se reklama nevlozila, vloz ji ze zalohy.
Celkem fajný nápad Toniku,ale jde mi dost i o vzhled stránek a když dám reklamu jen na úvodní stránku a jinde ne, dojde k tomu, že když se návštěvník (předpokládám z této planety:-) překlikne na jinou sekci, tak dojde :
a) okno rázem vyskočí o 60 px nahoru, což povede k šoku a nechtěnému údivu
b)můžu nastavit topmargin každé stránky nastavit na 60 -> to vypadá taky otřesně...
To fakt nejde prostě vykopat jen tu reklamu z ifame ? Vždyť tam nemá co dělat... (!) Takovou dle kravinu nedomyslet je celkem hnůj...
No nic, budu asi muset kvůli tomu překopat tři týdny práce. jupíííí...
No a což takhle nastavit reklamu do nějakého absoluně pozicovaného divu? To by potom nic neskákalo :)
i kdyz je reklama nastavena na jedne strance nahore, muzes ji zobrazovat na vsech dole
priklad: mas stranku s menu, v te je iframe a do toho se vkladaji jednotlivy stranky. tak nastavis reklamu nahoru, ale budes ji zobrazovat ve strance s menu a iframe dole pod tim iframe
Tak se mi zdá, že už se blížím k rozuzlení téhle zapeklité situace :-) S tím iframe navíc pro reklamu ja to dobrý nápad,ale problém je v tom, že jsem při tvorbě mých stránek (teď se kvůli tomu biju do hlavy) o tom vůbec nic nevěděl a dělal jsem to následujícím způsobem : mám třeba stránku index.htm a ta je úplně bez iframe, pak mám stránku hry.htm a v té je iframe s odkazem na hry_form.htm a tak dále což ve finále dává neuvěřitelný bordel a pokud chci třeba přidat jeden odkaz, musím drbat do tuším šesti stránek... Vím, že jsem byl buca,ale nepočítal jsem s tím, že se to tak rozroste :-)) Teď už to překopávat nebudu...
Chtěl jsem se zeptat - tu reklamu mi to narvalo na stránku, které v iframe je a dotaz zní - Nemůže to být kvůli tomu, že to není v kořenovém adresáři jako zbytek stránek? ,ale je to ve složce bokem (\video\....). Mám tam flash videa (2x *swf, 2x *FLV + skin pro FLplayer) a souborů bude zřejmě časem přibývat, tož jsem v tom chtěl mít trošku přehled a né drbat to mezi stránky... ono ještě detail - hry.htm je na stejném místě jako všechny ostatní stránky a hry_form.htm (ta co je v iframe hry.htm) je pod tou složkou "video". Už to chci nějak vyřešit. Tož díky za odpovědi, které jsem schopen pochopit :-))