Problém se zobrazením

Už asi týden mi nefunguji stránky, nevím z jakého důvodu. Změnil jsem jen jeden nadpis v indexu (základní soubor) a když nahraju přes ftp obsah tak se vrátí na původní úroveň. Zobrazuje se mi normálně v totalcomandru, funguje, ale jen na webu ne. Nemám naplněnou kvotu, místa je dost, jen z nejasného důvodu to nefachčí.......nevíte někdo co s tím?
Díky papája ;-)
<HTML>No já tam každopádně vidím špatně nastavenou reklamu - viz <a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?14">FAQ</a>.

>>a když nahraju přes ftp obsah tak se vrátí na původní úroveň.
Načtení přímo ze serveru pomocí CTRL+F5 nepomůže?</HTML>
Reklamu mám pořát stejnou a fungovalo to a teď najednou ne...a ta reklama se takhle zobrazila a změnila sama....
Ctrl + F5 nefunguje, zkoušela jsem už víc věcí......ale zatím nic.....
<HTML>Tu reklamu z indexu přesuň do uvodni.htm nahoru (+ v nastavení reklamy je třeba mít výplněno uvodni.htm) a index nahrej znovu. To je v případě, že máš variantu 50 nebo 150MB prostoru. Pokud máš 100MB, tak ji prostě z kódu smaž.</HTML>
<HTML>>>Ctrl + F5 nefunguje, zkoušela jsem už víc věcí
Jaký nadpis tam byl předtím a jaký tam má být teď? Předpokládám, že jde o soubor uvodni.htm.</HTML>
jde právě o index.htm...... zkusím se podívat na tu reklamu......zkusím a když tak se zas ozvu.....zatím dík....
Jukni fórum-podpora-opět reklama.Todle mě něco připomíná......já to mám podobný.
<HTML>2cort: nemyslím si, že jde o to samý, nevidím tam otazníky :-)

2paja: v index.htm není žádný nadpis, je tam jen definice rámů a reklama (ta je tam teď teda koukám víckrát).</HTML>
to Thalia :-) dyť jo ,ale takhle podobně mě to hodilo ten kód,ale nerozebírat už prosím :o)
Mi to furt nejde........Pomóc....... fakt uz nevím co s tím...
<HTML>>> fakt uz nevím co s tím...
Co s tím už jsem ti psala... Stále máš reklamu v indexu. Když používáš rámy, tak tam nemůže být. Přesuň ji do uvodni.htm a vše bude fungovat jak má.</HTML>
Nemám tam žádný kod a nechce se mi to přepsat....mám tam index o 2kb a ten muj na kompu ma 850kb ale prepisuje se hned zpet na 2.......
Jo tak už to asi jde.........ale předtím jsem měla jen tu reklamu nahoře a ne tu bílou v okně......to asi už změnit nepůjde........