Webspell

Dobrý den,mam takový problém nainstaloval jsem redakcni system Webspell na www.untakunta.xf.cz vse bezelo dobre asi tak 14 dni pak sem to ale smazal web z FTP a nainstaloval jsem znova ale uz to neslo porad to psalo nejakou chybu tak sem to smazal a sel sem do phpmyadmin a tam, sem smazal vsechny soubory a nainstaloval sem znova webspell a porad to nslo a kdyz zalozim novou domenu tak to de nevite cim by to mohlo byt?Moc dekuji za odpoved
<HTML>>>porad to psalo nejakou chybu
Jakou chybu?
>>a nainstaloval sem znova webspell a porad to nslo
Co to je "nešlo"?
Zkus databazi úplně zrušit v Nastavení MySQL a pak ji znova aktivovat. Třeba to pomůže.</HTML>
mno zkusil se mto ale porad stejny a chybu to pise :

Parse error: parse error in /3w/xf.cz/u/untakunta/_settings.php on line 61

Fatal error: Call to undefined function: systeminc() in /3w/xf.cz/u/untakunta/_functions.php on line 35
No, tak s tímhle problémem se obrať na podporu tvého RS, protože tohle je chyba ve skriptu a WZ s tím nemá absolutně nic společného.
j ale kdyz to nainstaluju uplne stejne nekam jinam na new domenu tak to de vpoho
A nechce to náhodou PHP5?
<HTML>2Tom: imho ne, protože jestli se nepletu, tak na http://untakunta.unas.cz/ mu to běží.
2Lechy: možná zkusit stáhnout znovu instalačky?</HTML>
Ne nepotrebuje to php5 ja uz sem to tam mel i na www.untakunta.xf.cz akorat sem to smazal a nainstaloval znova a uz to neslo
Instalacky novy uz jsem taky stahnul(cca 3) a nepomohlo.
A co je v souboru /3w/xf.cz/u/untakunta/_settings.php na řádcích 60 a 61?
Btw, pokud tam jsou nějaká hesla, tak je nahraď za * nebo tak něco ;)