nahrávání suborů

Mám problém, udělala jsme aktualizaci stránek a nejdou mi už třetí den nahrát žádné soubory, zouším to jak přes FTP to mi hlásí přihlašování, i když jsme přihlášená, jakmile dám storno na přihlašování tka to vyhodí chybu:
Při kopírování souborů na server FTp došlo k chybě.Přesvědčte se, že máte oprávnění soubory na tento server. Podrobnosti 200 Type set to I atd.

Zkouším to i klasicky přes stránky a to mi píše but že nejde požadované soubory načíst a vůbec se mi nezobrazí ta stránka ze souborama a nebo, mi napíše že adresář je prázdný a nenahrajeto a nebo se sice tváří,ž e mi ten soubor tam nahrál, ale ve skutečnosti nahraný není.

Fakt už nevím, co s tím dělat, zkoušela sjem to snad x způsoby a už si nejsem jistá a čekala jsme dost dlouho.
jedna z příčin proč nejde na web nahrávat je, že je překročená kapacita, nemohu se dopočítat kolik místa soubory zabírají, poslední číslo je 42513 KB, zkontroluj jestli není překročená kapacita 50000 KB
chtěl sem se zeptat proč nejdou nahrávat soubory na web když to včera šlo v pohodě jako vždy vyplním login a heslo naskočí mi administrace a je tam info nastaveni a správce souborů kliknu na správce souborů a napíše to že web nemůže zobrazit tuto stránku a ještě to píše

HTTP 500 - vnitřní chyba serveru

potom to vypsalo ještě nejaký

Nejpravděpodobnější příčiny:
Probíhá údržba webu.
Na webu došlo k chybě v programování
Prosím poraďte co mám dělat odpověď mi zašlete na ten e-mail.
Děkuji za odpověď lukas
<HTML>http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=49220&t=49220</HTML>
nejde mi se přihlásit přes správce souborů, naběhne hotovo a stránka je prázdná
Já nahrávám jeden soubor třeba na desetkrát ... než se mi nahraje ... vždycky to hlásí chybu ... tak to vypnu, znova se přihlásím a zkouším to znova dokud to nejde ... já se z toho asi zbláznim ... !
<HTML>2Terynka: mluvíš o správci? Pokud ano, tak se raději nauč pracovat s ftp - viz <a href="http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp">FAQ</a>.</HTML>
Zdravim!
Už kolik dní mi nejde nahrát žádný soubor...
Pokud je to tím překroceným limitem, kdy budu opět moci nahravat?
no pokud je to tim prekrocenym limitem, tak budes moct logicky nahravat az budes mit kam, cili az neco smazes nebo si zapnes reklamni listu a tim ziskas vetsi prostor
Mažu pořád a pořád nic...
I reklamu jsem si nastavil a stále nic nejde nahrat... :(
už to jde.... mam ale jeste jeden dotaz...dke zjistim kolik zabiram pameti a z kolika?
>> dke zjistim kolik zabiram pameti a z kolika?
v ftp logu
Zdravim mam taky problém s nahráním souboru ale mě to normálně načítá jako kdyby to uploadovalo ale potom se mi v tom správci nic nezobrazí neví pls někdo co s tim díky za pdpověď
pokud se to týká správce souborů tak na otázku co s tím je z pozice uživatele asi nerozumnější odpověď toto: nic

zkus odpověď, který už tu padla:
2Terynka: mluvíš o správci? Pokud ano, tak se raději nauč pracovat s ftp - viz FAQ.