Jak odesilat formulare?

Já bych jen dodal jedny stránky, které se odesiláním údajů z formuláře na mail přímo zabívají>> http://mailform.cz/ .. Zde stačí jen vytvořit svůj HTML formulář a připojit k tomu speciální kod, který ti vygenerují přímo na stránkách. V jejich administraci si také může nastavit stránku, která se ti zobrazí po odeslání... Já tuhle služnu používám a jsem maximálně spokojený, sice si můžu udělat vlastní v php, ale tohle je o moc snažší a teď už bych na to stejně neměl čas.
To je pravda,mam ho tam taky,ale momentalne dalsi registrace neprijimaji a ja potrebuji dalsi ucet,takze se budu muset naucit trochu php.
Se teda picnu,nevite proc kdyz pridam pole "pridane" mi to prestane odesilat? Hlasi to chybu
Warning: mail(): SAFE MODE Restriction in effect. The fifth parameter is disabled in SAFE MODE.

html:
<form action="http://www.tabakplavecka.wz.cz/tabak%20stranky/formulare/zkusebni/odesilaci.php" method="post">
<p>Vas email:               
<input name="email" size="25"><br>
Predmet:                 
<input name="predmet" size="25"><br>
1+1=? (antispam):   
<input name="spam" size="25"></p>
<p>Pridane                   
<input type="pridane" name="pridane" size="25"><br>
<textarea name="zprava" rows="6" cols="55">Zpráva...</textarea><br>
<input type="submit" value="Odeslat"> </p>
</form>


php odesilaci:

<?
$predmet = $_POST['predmet'];
$email = $_POST['email'];
$spam = $_POST['spam'];
$pridane = $_POST['pridane'];
$zprava = $_POST['zprava'];

if ($predmet!="" and $email!="" and $zprava!="" and $spam=="2")
{
Mail("michal.havranek@atlas.cz", $predmet,$pridane,$zprava, "From: " . $email);
echo "<p><strong>Váš e-mail byl úspěšně odeslán</strong>.</p>";
}
else
{
echo "<p>Váš e-mail se <strong>nepodařilo odeslat</strong> pravděpodobně jste nevyplnili všechny údaje, nebo nevíte kolik je 1 + 1.</p>";
}
?>


Kdyz vymazu $pridane z odesilaciho php,tak to funguje.Vite nekdo jak ma ten radek vypadat?
Příkaz mail() má 5 parametrů:

bool mail ( string $to, string $subject, string $message [, string $additional_headers [, string $additional_parameters]] )

WZ neumožňuje použít pátý paramert (viz chybová hláška).
A co pro to mam udelat,aby to umoznil?

Tohle
bool mail ( string $to, string $subject, string $message [, string $additional_headers [, string $additional_parameters]] )

tam mam vlozit? Kam presne?
Safe mode na WZ NEUMOŽŇUJE vkládat do funkce mail pátý parametr. Prostě je to zakázané a nejde to.

Ten řádek je z php manuálu u funkce mail (pro ilustraci), aby byly vidět jednotlivé parametry funkce. Nikam to nevkládej.
Tak tomu teda nehovim,
jak teda odeslat formular o treba 10 polich,kdyz to nejde? Odpovim si sam,asi nijak a patlal jsem se s tim zbytecne.
<HTML>Samozřejmě že to jde. Ale je potřeba těch x polí nejprve spojit do jedné proměnné a teprve tu pak odeslat funkcí mail(). Pro spojování řetězců se používá operátor . (tečka), zkus mrknout třeba <a href="http://www.pcsvet.cz/art/article.php?id=2136">sem</a>.</HTML>
Tak teda nevim co delam spatne,
mam 2 textova pole a snazim se je spojit do jednoho:

<?
$zprava = $zprava.$zprava1;
echo $veta;
if(mail('michal.havranek@atlas.cz','Zprava',$_POST['zprava']))

echo "Odeslano";
else
echo "Neodeslano";


Poradte mi prosim jak to ma vypadat.
prvni textove pole = zprava
druhe textove pole = zprava1
Havranku radi ti pomuzeme, ale nejak uz nabyvam dojmu, ze bychom ti radili donekonecna, nez bys to pochopil.
Proto bych ti radeji doporucil se naucit zaklady PHP a zaklady programovani a pochopit o co jde, nez abychom ti tady porad neco radili a ty to nepochopil.


Jinak je jasny, ze to nepujde, protoze $zprava a $_POST['zprava'] jsou dve ruzne promenne. Takze to tvoje spojeni se nepromitne do mailu.
spravne by melo byt

$zprava = $_POST['zprava'] . $_POST['zprava1'];
echo $zprava;
if(mail('michal.havranek@atlas.cz','Zprava',$zprava))
echo "Odeslano";
else
echo "Neodeslano";
Bohuzel,mas pravdu,zacinam nabyvat taky ten dojem,ale zase na svoji obranu-tenhle priklad co jsi mi napsal jsem vydedukoval taky,ale z nejakyho zahadnyho duvodu mi nefungoval.Staci chybejici tecka a je to v pr... Zase ale nejsem lempl co ceka jen na radu,ale procitam co se da.
Takze,jdu to vyzkouset a kdyz tak se zase ozvu :-)

Jinak moc diky!
Funguje to!
Ted uz se snad chytnu a nasekam si tam poli kolik bude potreba.
Dekuju!