Jak v katalogu wz na první místo

CHCI SE ZEPTAT, CO OVLIVŇUJE POZICI VE VAŠEM KATALOGU A JAK TO MŮŽU JÁ OVLIVNIT ? MOJE STRÁNKA MÁ JAKÉSI ČÍSLO 1008, ALE NEVÍM CO TO ZNAMENÁ A JAK SE DÁ TA POZICE VYLEPŠIT.
DÍKY
pozici ovlivňuje počet zobrazených bannerů-reklamních proužků, za den, čili počet návštěv tvých stránek, člověk si při nejhorším může naštěvovat vlastní stránky i sám, což taky pomůže, i když já toto provádím spíše nechtěně, když po nějakých editacích kontroluji, zda mé stránky na WZ.cz opravdu fungují, někdy je dobré umístit odkaz na své stránky např. na nějakou diskuzi, např. když chci, aby mi lidi ohodnotili mé nové přírůstky na stránkách, to na nějakou dobu taky zvýší návštěvnost stránek a tím i posune mé stránky výš v katalogu tady na WZ, což taky nějaké surfaře naláká k návštěvě, přeji mnoho návštěv
mě vždy pomohl na lepší pozice vypnutý caps-lock =o)
To je zajímavé... Některé stránky mají poloviční návštěvnost, jak moje a jsou před mými...
To je opravdu zajímavé - koukáme oba do stejného katalogu?
viz : http://ds.mysteria.cz/pl.png
To s tím Caps lockem sem droet vůbec nepochopil...
No, možná neměl zapnutý Caps Lock, ale colou dobu držel Shift ;-)

To: To je zajímavé... Některé stránky mají poloviční návštěvnost, jak moje a jsou před mými...

Pokud jsem správně pochopil, pozici ve WZ katalogu neovlivňuje návštěvnou, ale počet zobrazených bannerů, což je něco trochu jiného.
Oprava: návštěvnost
"pozici ovlivňuje počet zobrazených bannerů-reklamních proužků, za den" v tom případě by mne zajímalo proč mám "[0]" když se reklamní kód naincluduje a odešle +/- 80× denně.
no já bych řekl, že pořadí v katalogu není aktualizované takříkajíc online. Číslo v hranatých závorkách má být počet zobrazených bannerů za včerejšek a to neodpovídá ani když se pokouším o výpočty podle uvedeného algoritmu, že banner nahoře je započten dvakrát. A navíc mám pocit, že čísla jsou pořád stejná, alespoň v sekci ubytování má ten první už podezřele dlouho 696 zobrazeni, i u mé stránky je číslo týden stejné a neodpovídá počítadlu v sekci info.
Pokud máš zájem o přední pozici v nějakém katalogu tak si zkus vybrat nějaký jiný, který má funkci katalogu na prvním místě
O první pozici v katalogu na WZ se rvát nebudu, ale nechápu algoritmus toho výpočtu. Protože jsem měl pár měsíců stabilně 146 (pokud se nepletu) a teď mám 0.
no přece v katalogu je uvedeno:

číslo v hranatých závorkách u titulku stránky udává počet zobrazených bannerů za včerejšek na daných stránkách s tím, že každé zobrazení banneru nahoře je započítano dvakrát

no a pokud máš pár měsíců stabilně 146 tak buď se ti zasekla ručička na budíku, který ukazuje přístupy nebo máš neuvěřitelně stabilní návštěvnost
Spíš se ta "ručička" zasekla, jenže teď je zaseklá na 0. Tak by mě zajímalo čím to je.
no to je podobný efekt jako když se na některých doménách nevkládá reklama. Prostě "to", co to má zařizovat, je mimo provoz
Možná by to "to" chtělo zprovoznit, protože jak již bylo napsáno, brání to naplnění podmínek WZ o vkládání reklamy ("podobný efekt jako když se na některých doménách nevkládá reklama").
Tak teď trpím navíc porblémem že mi server nevložil reklamu do souboru určeného pro reklamu, super ;)
tak si najdi v Google archivu nějakou svou stránku a použij ten kód, který v ní najdeš
A bude ten kód plně funkční? Mám v něm něco upravit? Nebude lepší zaťukat adminům na dveře že tu maj chybu v systému?
"A bude ten kód plně funkční?" Ano, bude, ale musíš najít jen a pouze svou stránku.

"Mám v něm něco upravit?" Ne.

"Nebude lepší zaťukat adminům na dveře že tu maj chybu v systému?" Což o to, zkusit to můžeš, ale ještě se nenašel nikdo tak trpělivý, aby se dočkal výzvy "Dále..." ;)
zdrojový kód skriptu je pořád stejný,
ťukat můžeš, tím asi nic nezkazíš