Zrušení reklamy na indexu webu

Zdravím
Vytvořil jsem si dnes index pomocí neabsolutního pozicování a wz banner se mi objevil nad stránkou, problém je že já už reklamu v rámci mám a chtěl bych se zbavit té nad stránkou, nevíte někdo jak na to?
stránky s reklamou <http://www.tomovoakvarko.wz.cz/index.php/>
No tak možná jinak.. Četl jsem teď téma ve kterém se řešilo odstranění banneru, tohle by mohlo jít i u mě ,ale bez odebraní těch 50 MB , protože na indexu reklamu v rámci mám a je dobře vidět ,takže všechny podmínky splňuju...No prosím hlavně mi s tím páni moderátoři něco proveďte;-) ale upozornuji že nechci odebrat kapacitu 50MB na webu...
<HTML>Odstranit ten banner můžeš jen ty. Normálně ho odmaž nebo nahrej ten soubor (asi teda index) znovu. Pokud máš vkládání nastaveno do nějakého jiného konkrétního souboru, tak by se znovu vložit neměl.</HTML>
<HTML>A teď koukám, že v tom indexu nemáš nikde tagy </head><body>, tak pak není divu, že se to tam vkládá divně.</HTML>
Tág </head> jsem tam měl, <body> jsem opravdu nějak zapomněl...Nyní jsem tedy body vložil a reklama se vložila nad lištu- jak mi tohle vysvětlíte? Reklamu odmazat nemůžu leda tu co je níže ve stránce ,ale tu chci právě zachovat. Ta reklama nad stránkou se tam vložila stejně automaticky jako lišta, takže opravdu nemám kontrolu nad tím kam se vloží.
Díky
Moc se omlouvám...Teď jsem projel nastavení reklamy a je tam možnosti vložit relativní cestu pro ten banner,takže to zřejmě vyřeším iframem , nebo bys měla jiný návrh?
To je divny, když nastavím funkční cestu dle popisu to je "/akvarium.php" ,tak se v souboru akvarium.php nic neobjeví. Kde je chyba?
Vím, že to vypadá jako bych diskutoval sám se sebou ,ale už jsem na tu reklamu nějak vyzrál a je to v pohodě;-)
A jak si ji odmáznul ?