Jak rychle smazat web u wz?

Ahoj všem, chtěl bych smazat svůj web (hlavně rychle), akorát nevím jak. prostě aby už ve středu (nejpozději) to ukazovalo, jako že web neexistuje. Nevíte někdo rychlý a spolehlivý návod?

Mám napsat adminovi wztka? nebo jinak?

Předem dk zy rychlou odpověď nebo snahu ;-).
p.s. nejdou mi mazat soubory v kořenovém adresáři !
dej na web .htaccess a pomocí něj zakaž všem přístup, eventuálně přesměruj všechny přístupy na chybové hlášeni webzdarma 404.

Pomocí FTP jsi to zkoušel?
A přes ten .htaccess, se to dělá jak?

Přes FTP to nejde, a přes správce souborůmi to neluloží změny... :-(
udělá se textový soubor, který se bude jmenovat .htaccess, uloží se do kořenového adresáře webu a bude obsahovat:

RewriteEngine on
RewriteRule (.*) http://i.wz.cz/404.html [R]
Jé, díky, už to funguje. :-)
Přepiš index.html na nějakou blbost,to je nejrychlejší
Preoblém je, že v kořenovém adresáři (v ostatních mohu) nemohu mazat a přejmonovávat žádný soubor - ani složku... :(
Honza J:

Windows Vista je po designové stránce hezký Windows, byl dokonce systém rychlejší, ale co mě na tomto opračním systému štvalo, byli chyby!

co si zamést napřed před vlastním prahem
ds:

Co tím myslíš?
1. článke neí můj
2. je to článek
3. o co ti de?
Honza J:
"Preoblém je, že v kořenovém adresáři (v ostatních mohu) nemohu mazat a přejmonovávat žádný soubor - ani složku... :("

"Nemohu" neznám. Napiš proč to nejde, co to hlásí za chybu etc... takhle ti poradí leda ve věštírně, ne na fóru ;)

"Co tím myslíš?
1. článke neí můj
2. je to článek
3. o co ti de?"

1. vyřiď autorovi, že jeho výtvor stojí za velký prd
2. tohle není článek ale nářek nějakýho tragéda; který moc čte. Pouštějte ho na internet jenom pod dohledem rodičů - opět můžeš vyřídit s mými srdečnými pozdravy. A to prosím mám na M$ Win Vista takovýto názor: chce se mi blít velebnosti!
3. Vo co ti jako de? Chceš kovovou plombu do tykve, Bobiku? =D
Honza J - tak sprdni "pana redaktora" a zaplať mu kurz na téma: shoda podmětu s přísudkem.
from ds: Díky za tvé podněty, a budu se jimi zabývat. Vydané články můžou a nemusí být názorem celé redakce (včteně mě) ;-).
Jinak jsem ho za ten článke náležitě "potrestal", tak uvudíme, co napíše...

from Tom: ukazuje to, že soubor nelze smazat (v TC), v ostatních FTP jsem to taky zkoušel, a stajná chyba...
a pomocí PHP - s využítím fce unlink
http://cz.php.net/manual/cs/function.unlink.php
jsi to zkoušel?