REKLAMA

vcera jsem si konecne zalozil stranky , vsechno zkopiroval pres ftp , kokam na ne ,vypadaj dobre aa tak jd spat . Rano tam pridavam jeden soubor , znova na ne koukam , ale co to ? moje stranky jsou plny reklam a pritom jsem volil , aby se mi reklama zobrazovala jen v uplne spodnim ramci . ( je normalne videt ) .
mrknete na : http://www3.web2001.cz a uvidite sami . jestli nekdo vi co s tim tak at napise
Rád bych poradil, ale používám 800 x 600, tak se na stránky nepodívám... Navíc se po EXIT pokoušejí zavřít okno...
Nenávidím stránky "optimalizované pro nějaký prohlížeč, rozlišení nebo kódování češtiny". Když už něco dělám, tak to chce, aby to chodilo s Javou i bez ní nezávisle na rozlišení atd. Takže sorry.
Zdenda
kdyz nemas rozliseni XnaY tak sorry ale vypadni- to je narezova politika
este zes tam hodil hlasku ze je to tvoje intellectual propery jinak by se vsichni opicili /hahahaha

uz prosimte zadne stranky nikam neuploaduj ani to nema cenu
Neříkám, že moje stránky jsou úplně best, ale tohle...
Přes tu vaši "intelectual property" jsem se dostal (mám taky 800x600)...Obsah nic moc, recenze na *...
Radši se věnujte něčemu, co vám jde...

BTW : Nemyslím, že je Max Payne hra, co si zaslouží 5/10, ale to je osobní názor...
Ale chlapci chlapci ... kolegovi je 13, tak trochu s citem :)
Byl jsem se podívat, leč kromě úplně zmršeného obrázku a ještě stupidnějšího textu se zkurvenou češtinou, jsem viděl úplné ...

Jestli si myslíš, že si kvůli tobě lidi budou kupovat větší monitory a silnější grafiky, tak jseš na omylu!!
Takovyhle kraviny (prominte) jsem jeste nikdy nevidel.

"Tato stránka byla vyrobena a testována v rozlišení 1024x768, vaše momentálně používané rozlišení je 1600x1200. Tato stránka není správně nakonfigurována na vaše rozlišení a nemusí se správně zobrazit. Pokud je to možné, změňte si rozlišení na 1024x768, a předejdete problémům."

Jakym problemum? Co blbnete?

Amateri, naucte se delat normalni stranky. I kdyz mam na obrazovce vetsinou 1800x1400 -- nedelam prece stranky na 1800x1400.

Dam vam jednu radu, delejte stranky 780 na sirku a 405 a > na vysku. PAK(!) predejdete problemum VY(!).

Jezisi....