Problem s uploadom

Neviem ci to robi iba mne alebo aj niekomu inemu,ale ftp spojenie cez totalcmd vydrží tak poslanie troch až štyroch súborov a cez internet tak isto. Ja už neviem v čom je chyba. Ved len nejakých 15 súborov poslat na tento server (wz.cz) je skoro nemožné. Robí to este niekomu?
Setkal jsem se s tím při drag & drop kopírování. Patrně se soubory odesílají ve více vláknech a wz má povoleno pouze jedno. Vyřešil jsem to tak, že soubory označím a dám F5 (kopírovat). Pak už to jede v pohodě. Doufám, že jsem aspoň trošku pomohl :)
Skusal som aj posielanie po jednom súbore,ale nepomohlo. Proste pri posielaní štvrtého súboru mi totalcmd napíše, že bolo spojenie prerušené a pri Opere(9.25) mi vypíše tiež pri posielaní štvrtého súboru že nemôže sa pripojiť k mojej stranke a že to mam skusiť znova(refresh pri ktorom sa musim zas prihlasovat) a potom ked ma takto 3 alebo 4 razy vyhodí,potom sa mi už nedá ani prihlásiť. Cez čo kopírujete dáta na tento server, neviem v čom to je, skusim asi aj Linux, keďže to je linux-ový server. fakt neviem
<HTML>Přechod na Linux osobně příliš nedoporučuju, jsem si 100% jistý, že nepovede k řešení problému, neboť pes bude zakopán jinde. Pasivní režim přenosu zapnutý máte?</HTML>
FTP je jedno, jestli jde na UNIXu, nebo na Windows, nebo kdekoliv jinde. To s tím nemá nic společného.
Problém možná bude v klientovi, protože mě fronta souborů bez problémů jde tam i zpět.
čus, zkus kouknout na http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=51572&t=51570