Nefunguje přihlášení přes ftp

Dobrý den,
včera jsem se zaregistroval na webzdarma.cz, chtěl jsem se přihlásit a nahrát na server moje stránky. Vůbec mi to ale nefunguje. Přihlašuji se přes Total Commander. Přitom všechno mám vyplněné správně. Vždycky to začne připojovat, po chvíli to skončí a napíše "časový limit vypršel". A v okně se zobrazí OFFLINE. Nevíte co s tím? Díky
I když to není příliš bezpečné (z důvodu možného napadení počítače a následného získání uloženého hesla), doporučuji nastavit do Total Commandera heslo přímo do nastavení a následně se přihlásit (v případě vypršení časového limitu klepnout na Zkusit znovu se stejným jménem a heslem, pak se to obyčejně povede) a po skončení práce opět heslo z nastavení odstranit (nebo lépe změnit na něco neplatného). Na zadání hesla a následné přihlášení máte totiž jen asi 20 vteřin (možná méně), což se při delším hesle skoro nedá stihnout, protože i autentizace po potvrzení hesla chvíli trvá. Takto mi to většinou funguje bez problémů.
To už jsem také zkoušel, také nefunguje (ani přes pasivní režim). Nejhorší je že když se připojím přes WZ a zkouším to tam nahrát přes správce souborů, tak zkopíruji tak 1-2 soubory a napíše to: "Nemohu se přopojit k serveru vydelek-pres-internet.wz.cz:21 s uživatelem vydelek-pres-internet.wz.cz

Zkuste to znovu ..."

Už opravdu nevím co s tím :-(
Poraďtě ještě něco prosím.
Připojení má timeout, který rozpojí spojení po určité době (mělo by to být nečinnosti, ale mám zkušenost s tím, že i během přenášení dat), pomůže obnovit spojení a navázat přenos od místa, kde to spadlo (není potřeba posílat od začátku, server umí navázat přenos, ale musí to umět i program). Ještě mě napadla jedna věc, neblokuje Total Commander firewall?
čus, zkus omezit rychlost uploadu - mě to pomohlo. Někdy stačí snížit na 20kB/s, někdy na 5kB/s, ale když to nechám běžet co to dá, tak mám problémy jako ty...
Mně taky nefunguje, užani web admin... Total Comander mi píše "Příkaz PORT selhal!"
<HTML>2_ch4ng3d: máš zaplý pasivní režim? Řešení je popsáno i ve <a href="http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?28">FAQ</a>.</HTML>