email-fobbien acess

Když se chci kouknout na email, tak mi to vypíše:
fobbien acess!
Co s tim?
Od aktivace je to přes 30 min
<HTML>Fobbien acess? Pokud TOHLE někde webzdarmí chybové hlášky říkají, pak jde o vážnější bug, než se mohlo kdy předpokládat.

Jinak mail se aktivuje do 24 hodin, zkuste si kdyžtak něco poslat, třeba se to nějak urychlí.</HTML>
Nípal: skutečně by mě zajímalo jak by mohlo fungovat to urychlování. Je tu jedna verze toho za jak dlouho schránka vznikne: http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?4
Trošku mi nedochází jak by onen proces mohl fungovat - to má webzdarma nějaký aparát, který vyhodnocuje příchozí e-maily do neexistujících schránek a jednou za čas jednu z těch neexistujících založí?
Takže buď jednou za 24 hodin se spustí nějaký proces, který zpracuje frontu požadavků a tím, že si pošlu e-mail a povede se to tak tak akorát poznám jestli už je stránka založená - protože funguje a nebo je to pro mě jedna velká záhada.
<HTML>ds: já vůbec nevím, emaily nevyužívám. Možná bych neměl papouškovat a nechat rady ostatním, možná jsem teďka příliš aktivní.</HTML>
Nípal: nemyslím to osobně, ale myslím, že moderátor diskuse - pokud to webzdarma.cz nechápe jen jako člověka, který maže eventuálně nevhodné dotazy - by měl vědět nějaké základní principy toho jak WZ funguje, když už to není zapsané v nějaké oficiální nápovědě.
jak fungují na wz maily je ale záhada asi pro všechny, možná i pro samotné adminy; všichni vědí, jak by to mělo fungovat, a pokud to tak nefunguje, tak se objevují různé takové "babské rady", z nichž některé pravděpodobně nějak fungují