Reklamní proužek v phpBB

Dobrý večer,

včera jsem si úspěšně vytvořila fórum v phpBB na hostingu wz - www.zaklinaci.nazory.cz/forum/index.php
Avšak nezobrazuje se mi reklamní proužek. Psala jsem i na podporu, ale odpovědi se mi zatím nedostalo. Neřešil tu někdo obdobný problém? Nerada bych o toto fórum přišla.

Děkuji.
HIS SUNT LEONES ?
Teda tohle bych nečekal.
Je klidně možné, že na doméně nazory.cz vkládání reklamy nefunguje, tedy pokud se tím proužkem myslí reklamní banner, zkus reklamu zatím vložit do souboru podle:
http://ds.mysteria.cz/fwz/wz-jak-ziskat-kod-reklamy.html
pak bude stejně potřeba to nějak vložit do zdrojového kódu fóra
<HTML>Možná, tazatel by měl mít povinnost před položením dotazu hledat. Veskrze však:

1) máte nastavenou variantu "reklamní proužek" ?
2) pokud ano, máte někde na svých stránkách, např. na zaklinaci.nazory.cz (to by ale musely být funkční, chybí vám tam index.html, php, nebo htm), zdroják toho proužku?
3) pokud ano, překopírujte si jej do svého fóra.</HTML>
Vážený moderátore,

sice jsem blodýna, ale nejsem zase tak "blbá", abych tu psala, kdyby tu odpověď na tento problém byla.
Za prvé, ano, mám nastaven reklamní proužek.
Za druhé, nemám indexovou stránku v kořeni, což by dle návodu, který jsem si přečetla, neměl být problém, protože pro reklamu mám nastavenu funkční indexovou stránku - www.zaklinaci.nazory.cz/forum/index.php - lidé, pro které je určena, budou odkazováni sem. (neřeším funkčnost www.zaklinaci.nazory.cz, protože na tuhle stránku odkazovat v nejbližší době nebudu!)
Sice ano, můžu si vytvořit indexovou v kořeni, která odkáže na fórum, ale problém s vložení do phpBB to nevyřeší. Sháním někoho, kdo to do tohoto programu vkládal.
(přepisovat xy stran a do každé zvlášť vkládat kód, to se mi zdá zbytečné, proto také hledám někoho, kdo už tento problém řešil)
A nemusíte si hned z druhých dělat pitomce. Byla bych Vám vděčná.

Děkuji.
Panthera: to, že blondýny jsou blbé je mýtus, který kolem sebe šíří samy aby byly zajímavější.

Šla vložit ta reklama podle :
http://ds.mysteria.cz/fwz/wz-jak-ziskat-kod-reklamy.html ?
Vážená lvice:

nesouhlasím, odpovědí je na fóru fůra
WZ, dle mého, nezná pojem "reklamní proužek"
to, že není indexová stránka v kořeni je možná škoda, ale "proti gustu žádný dišputát"
přepisovat xy stran není potřeba - toto vyjádření svědčí o hlubokém nepochopení problematiky.
pitomce ze sebe tady obvykle děláme sami
To: ds (rozdvojenou osobnost) :D

Zoufalství a okolnosti mě donutily vytvořit index v kořeni, neb ani obyčené získání kódu reklamy z neustále avizovaných stránek http://ds.mysteria.cz/fwz/wz-jak-ziskat-kod-reklamy.html se nezdařilo. (výpis prázdné stránky bez "banneru", když se Vám proužek tak příčí)
Ale ani index.html v kořeni nepomohl a po reklamě jako by se zem slehla. (a v relativním umístění chyba nebyla, jen aby zase nedošlo k omylu)
Jak se říká, někdy nezbývá nic jiného než se smát. Takže co teď?
:D

PS: Nemám tu jediné stránky a Panthera neznamená lvice, ale to není v tuto chvíli směrodatné.
Panthera je rod a lvi jsou stejně "Panthera" jako tygři. Omlouvám se, že jsem se nekoukl na stránky - je to podobné matení pojmů jako proužek a banner

Jsem toho názoru, že na doméně nazory.cz prostě vkládání reklamy nefunguje a nejen do tygřího fóra, ale absolutně.

Vložil bych tam reklamní kód, který se zobrazuje na panthera.mysteria.cz,
proč ano a proč ne je na fóru, dnes nemám bohužel čas to opisovat znovu, můžeme se k tomu eventuálně vrátit někdy jindy

Druhá možnost je požádát o reklamní lištu bez banneru - to je nikde v propozicích neavizovaná varianta hostingu s kapacitou 100 MB
Třetí možnost je počkat a každý týden zkoušet jestli to už nefunguje
PS: potkali jsme se někdy a někde, že víš, že mám rozdvojenou osobnost?
Koukám a taktéž stižen vzděláním, ale k věci. :D
Info ohledně kopírování reklamního kódu už jsem si přečetla, takže to budu brát jako prozatimní řešení.
Myslím, že více místa na tento web nebude třeba, tudíž to špetit lištou by bylo zbytečné.

PS: Ohledně osobnosti, pouze tip, nikoliv snaha někoho urazit.
no já jich mám i více, neberu to jako urážku...
Dobře, alespoň je nás takových více.
A abych nezapomněla, děkuji za odpovědi.
jen tak mimochodem v phpBB foru se musí reklama vložt růčo do kodu index.php
aspoň teda já to tak dělal...
Arkan: souhlas, jen je potřeba nějakou mít a naše kolegyně tygřice to tak i udělala