email

Mam stranky na goodlike.xf.cz

Prej sem dostal nějake misto na email ale nevím jak se do něho dostanu
potřebuju si nahrát klienta?poradte někdo pls.
Pokud jseš přihlášen tak klikneš na to mail vedle administrace, klienta tady žádného nebudeš potřebovat
Warning: imap_open() [function.imap-open]: Couldn't open stream {mail.wz.cz:143/novalidate-cert}INBOX in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php:4) in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 10

toto se mi objevi kdyz kliknu na email
Na email se dostanes pouze pres administraci. Viz ds.

Jakykoli pokus z jineho zdroje nez z administrace selze. Tedy pouzitim PHP IMAP, postovniho klienta a dalsich.
Jestli chces kontrolovat postu, lze to provest presmerovanim na jiny email, ze ktereho pak muzes pristupovat jak pres klienta, tak i snad pres PHP-IMAP
He sorac. Nevsiml jsem si poradne te chybove hlasky.

Chyba na strane WZ. Zkus to kdyz tak pozdeji.
Tedy za predpokladu, ze email na WZ mas aktivovany.
později to zkoušet nebudu už sem jim napsal email na info@web...
tak uvidím.
Doufám že mi ten email dojde ještě dneska.:)
Hej kam napsat prezidentovi abych dostal odpověd?
http://www.hrad.cz/
nejde to ani přes administraci.. a to už skoro týden... a to jsem tu chtěl bratrovi zřizovat stránky... ach jo...
radek: doporučuji použít místo mailu na WZ nějaký freemail - nebude sice stejné jméno domény u mailu a stránek, ale jinak bude všechno lepší
ds : bohužel právě to bratrovi nejvíc vadí:-)
"ds : bohužel právě to bratrovi nejvíc vadí:-)"

Hmm, tak to tady budeš brečet ještě dlouho. S místním emailem tady jsou dlouhodobé problémy. Alespoň podle počtu stěžujících si lidí. Freemail je jednoznačně dobrá volba.