Webzdarmí emailová schránka - nikdo tomu nerozumí

nejde mi emailová schránka přes webové rozhraní.V podpoře se píše že jediná pomoc je tady ve foru,tak kde je tedy ta pomoc dyt tu tomu nikdo nerozumí omg.
a to jsi to nemohl připsat ke svému předchozímu příspěvku?
Hej já dneska odjíždím ale pořád nevím co je s tím emailem?K internetu bych se měl dostat ještě dneska večer.Tak co je s tím emailem?
"nejde mi emailová schránka přes webové rozhraní."
Vzhledem k tomu, že nemá nožičky tak je celkem logické, že jít nemůže.

Zkus se s námi podělit o to, co znamená "nejde". Nejlépe chybová hlášení a tomu podobné...
"Hej já dneska odjíždím ale pořád nevím co je s tím emailem?"

Tak šťastnou cestu, jinak email nefunguje, to je s ním, jestli ti to ještě nedošlo
<HTML>Ano, nikdo tomu nerozumí a rozumět nebude. Co mám na váš pesimismus a jaksi předem odmítání rady odpovědět?</HTML>
No mě osobně to píše:
Warning: imap_open() [function.imap-open]: Couldn't open stream {mail.wz.cz:143/novalidate-cert}INBOX in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php:4) in /home/web/wz.cz/mail/inc/connect-imap.php on line 10

Tak mě zajímá, jestli si s tím někdo ví rady...
No mě to dělá jenom u jednoho wubu nevim jak to ale u toho druhýho to faká plně ale u prvního to píše takový ty blbosti

Sice se v php moc nevyznám ale buď neni ukončená závorka... ale spíš mi příjde že neni komunikace s IMAP serverm
<HTML>S tou neukončenou závorkou jste mě rozesmál :) Naučte se něco o chybách PHP. Jinak sám nevím, co s tím je, ale prostě něco nejde otevřít. Jako moderátora mě to moc nezajímá.</HTML>
Pošlete si od jinud maila s tím, že před zavináč si napište cokoliv, třeba info a pak za zavináč vaší webovou stránku..... Př. : info@zkouska333.wz.cz
Snad jsem se do nikoho netrefil..... a hned po příchodu mailu do vaší schránky se vám otevře rozhraní už bez chyb .... Takhle jsem rozchodil svou poštovní schránku .....
Nevyskytly se na WZ nějaké problémy, co se posílání, přeposílání a přesměrování mailů týká?

Včera jsem si aktivoval schránku s možností přeposílání - při vstupu do WZ schránky to vypisuje výše uvedenou chybu (viz Botisův příspěvek), navíc ani kopie mailu nebyla přeposlána na "civilní" adresu.

U druhého webu nefunguje přesměrování mailů z wz adresy - žádné změny v nastavení emailu nebyly provedeny; poslední funkčnost přesměrování: pátek dopoledne; od té doby přesměrování a posílání mailů z/na wz adresy nefunguje.
Tak maily už došly (v pátek večer poslány - v neděli ráno doručeny).
Doufám, že se jejich doručení nezdrželo kvůli cenzuře :-)

Poštovní schránka na WZ stále beze změny - nejede.